Gediminas Orelikas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandoje, taip atvedęs Venecijos „Umana Reyer“ į pergalę. Italijos ekipa FIBA Čempionų lygos rungtynėse antradienį svečiuose 76:66 (13:22, 18:14, 21:12, 24:18) nugalėjo Liublianos „Petrol-Olimpija“ krepšininkus.

Šeimininkai mačą pradėjo 7:0, o pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 22:10.

„Umana Reyer“ rezultatą išlygino 22-ąją minutę, kai du taškus su pražanga pelnė G. Orelikas (36:36). Venecijos krepšininkai išsiveržė į priekį ir pirmavo visą likusį rungtynių laiką.

G. Orelikas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtų gretose. Nuo suolo kilęs lietuvis per 26 minutes pelnė 17, pataikęs šešis metimus iš 12-os. Puolėjas surinko 17 naudingumo balų.

„Umana Reyer“ pirmauja C grupėje, laimėjusi ketverias rungtynes iš penkerių.

Antradienį pralaimėjimą patyrė Zeliona Guros „Stelmet“, svečiuose 78:82 (22:23, 12:17, 23:19, 21:23) nusileidusi „Oostende“.

Šeimininkai dvitaškius metė 63 (19/30), svečiai – 67 (24/36) procentų taiklumu.

Martynas Gecevičius per 26 minutes „Stelmet“ pelnė septynis taškus ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. Snaiperis surinko 11 naudingumo balų.

Zeliona Guros krepšininkai per penkerias rungtynes laimėję dukart.