Pergalę Anglijos čempionate iškovojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas, kuris svečiuose 3:1 (0:1) įveikė Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Čempionai turėjo vytis varžovus, nes pirmieji mače praleido įvartį, kai šeimininkus pirmojo kėlinio viduryje į priekį 29-ąją minutę išvedė Jackas Harrisonas.

Galiausiai palaužti varžovus svečiams pavyko po pertraukos. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą gražiu smūgiu išlygino Philas Fodenas, o 64-ąją minutę čempionus į priekį iševedė 11 m baudinį realizavęs Julianas Alvarezas.

Rungtynių pabaigoje Bernardo Silva pelnė trečiąjį įvartį ir įtvirtino „Manchester City“ pergalę.

Kitose dienos rungtynėse Londono „Chelsea“ komanda namuose nelengvai 2:1 palaužė  „Crystal Palace“, o „Wolves“ svečiuose 3:1 pranoko „Brentford“ ekipą.