Ignas Brazdeikis neblizgėjo, o „Olympiakos“ nusileido vis nesustabdomai „Virtus“

„Partizan“ laimėjo Ispanijoje

Skaudų pralaimėjimą Eurolygos rungtynėse patyrė Pirėjo „Olympiakos“ (7-8) klubas, kurio marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis. Graikijos čempionai svečiuose po atkaklaus mūšio 67:69 (19:17, 21:11, 15:19, 12:22) nusileido Bolonijos „Virtus“ (11-4) krepšininkams.

Pastariesiems pergalę atnešė Danielio Hacketto metimas ketvirto kėlinio pabaigoje. Italams tai buvo ketvirtasis paeiliui laimėtas mačas turnyre.

I.Brazdeikis aikštėje praleido 14 minučių, pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje atsiplėšė (12:4). Tuo tarpu antrajame ketvirtyje atkarpa 16-5 leido nutolti dviženkliu skirtumu (35:22).

Dar prasidėjus ketvirtam kėliniui, ekipas skyrė 10 taškų (57:47), bet tai pergalės garantu graikams netapo. Aikštės šeimininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir mažino atsilikimą (57:53).

Galiausiai atkarpa 7-0 italams leido rezultatą persverti (65:67). Netrukus Giannoulis Larentzakis baudų metimais atstatė pusiausvyrą (67:67).

Likus žaisti 41 sekundę,D.Hackettas dvitaškiu išvedė Italijos klubą į priekį (67:69). Kitoje atakoje klydo Thomasas Walkupas, bet šansą dar gavo G.Larentzakis, bet paskutinėmis sekunėmis graiko tolimas šūvis tikslus nebuvo – 67:69.

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 13 (1/1 dvit., 3/6 trit., 2/4 baud.), Moustapha Fallas 12, Nikola Milutinovas 10 (11 atk. kam.), Alecas Petersas 7, Isaiah Canaanas 6.

„Virtus“: Isaia Cordinieras 13 (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), Marco Belinelli 12, Ognjenas Dobričius 10, Danielis Hackettas 8 (6 rez. perd.), Devontae Cacokas 7, Tornike Šengelija 6 (9 atk. kam., 5 kld.).

O pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Belgrado „Partizan“ (9-6) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose 72:67 (19:14, 14:20, 20:10, 19:23) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (8-7) komandą ir nutraukė jos trijų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą turnyre.

Savo ruožtu serbai pergalių seriją pratęsė iki penkių.

Svečiai atitrūko po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje pastarieji susikūrė 9 taškų pranašumą (49:40), kuris ketvirto pradžioje virto dviženkliu (55:44).

Nepaisant to, aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir sugrįžo į rungtynes. Pastarieji priartėjo iki 2 taškų (59:57). Svarbiu tritaškį smeigė Alenas Smailagičius ir Kevinas Punteris (67:61).

Jie šiame mače tapo kertiniais, po kurių Ispanijos ekipa oponentų nepavijo – 72:67.

„Partizan“: Zachas LeDay ir Jamesas Nunnally po 14, Kevinas Punteris 13 (9 atk. kam.), Perry Dozieras 9, Bruno Caboclo 7, Frankas Kaminsky 6, Mateuszas Ponitka 5.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 14 (5/9 dvit., 1/4 trit.), Kassiusas Robertsonas 12, Josepas Puerto 9, Brandonas Daviesas 8 (5 kld.), Damienas Inglisas 6 (7 atk. kam.).