Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes „Olympiakos“ gretose

komandos draugas sužaidė karjeros mačą

Triuškinančią pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (13-11) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 101:87 (20:17, 25:31, 33:13, 23:26) susitvarkė su Berlyno ALBA (5-19) komandos iššūkiu.

I.Brazdeikis sužaidė rezultatyviausią mačą šį sezoną Eurolygoje. Gynėjas dar nė viename susitikime nebuvo surinkęs dviženklio taškų skaičiaus.

Gynėjas per 21 minutę įmetė 11 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Pirmuosius du kėlinius vyko gana permaininga kova ir nė vienai ekipai didesniu skirtumu įsiveržti nepavyko. Visgi, lūžis įvyko po didžiosios pertraukos.

Įspūdingą puolimą demonstravę aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 15-2 ir šovė į priekį 11 taškų skirtumu (68:57).

Iš viso per trečią kėlinį graikai surinko net 33 taškus ir į lemiamą ketvirtį žengė su 17 taškų pranašumu (78:61).

Ketvirtajame kėlinyje Pirėjo klubas visiškai dominavo ir atstumas tarp komandų išaugo iki rekordinio 25 taškų (88:63).

Nors po šio momento graikai gerokai atleido žaidimo vadžias, bet intrigos varžovui atkurti nebeleido – 101:87.

Karjeros mačą sužaidę Pirėjo ekipos gynėjas Isaiah Canaanas, kuris pelnė 31 tašką ir pagerino ankstesnį asmeninį rezultatyvumo rekordą (25).

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 31 (2/2 dvit., 9/14 trit., 30 n. b.), Mosesas Wrightas 15 (4 blk.), Nigelas Williamsas-Gossas 14 (7/8 dvit., 4 per. kam.), Ignas Brazdeikis ir Alecas Petersas po 11, Giannoulis Larentzakis 9.

ALBA: Jonas Mattisseckas (4/4 trit.) ir Timas Schneideris po 12, Sterlingas Brownas 10, Gabriele Procida 9, Matteo Spagnolo (6 rez. perd.), Yanni Wetzellis, Martinas Hermannssonas ir Justinas Beanas po 4.