„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 4:2 įveikė „Valencia“ futbolininkus.

Ferminas Lopezas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Vos po penkių minučių grubia Marco-Andre ter Stegeno klaida pasinaudojęs Hugo Duro nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir greitai išlygino rezultatą 1:1.

Pepelu sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Valencia“ naudai 2:1.Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje „Valencia“ vartų sargas Giorgi Mamardashvili buvo po VAR peržiūros nubaustas raudona kortele už tai, jog už baudos aikštelės sustabdė Lamine Yamalio smūgiuotą kamuolį ir svečiai liko žaisti dešimtyje.

„Barcelona“ dominavo antrajame kėlinyje, kūrė progas ir tai netrukus davė rezultatų. Robertas Lewandowskis standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Lenkijos futbolininkas 82-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą katalonų naudai, o per pridėtą laiką dar kartą pasiuntęs kamuolį į vartus įtvirtino pergalę 4:2.

F.Lopezas pasižymėjo dvejose iš eilės „La Liga“ pirmenybių rungtynėse pirmą kartą savo karjeroje.

Ronaldas Araujo gavo dvi raudonas korteles, uždirbo du vienuolikos metrų baudinius ir padarė dvi grubias klaidas, po kurių buvo praleisti įvarčiai, šiame sezone visuose turnyruose, daugiausiai iš visų „La Liga“ žaidėjų – 6.

„Barcelona“ praleido du įvarčius pirmajame rungtynių namuose kėlinyje visuose turnyruose antrą kartą šį sezoną (tai įvyko ir 2023 metų gruodžio mėnesį prieš „Gironą“).

Robertas Lewandowskis tapo pirmuoju „Barcelonos“ puolėju nuo Samuelio Eto‘o prieš „Mallorca“ (2005 metais), pelniusiu du įvarčius galva „La Liga“ rungtynėse.