Gediminas Orelikas sužaidė dar vienas solidžias Italijos lygos rungtynes ir padėjo komandai laimėti. Venecijos „Umana Reyer“ savo aikštėje po pratęsimo 82:80 (21:10, 15:17, 19:24, 14:18, 13:11) palaužė Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus.

Šeimininkai mačą pradėjo spurtu 11:0. „Banco di Sardegna“ Venecijos krepšininkus vijosi iki priešpaskutinės pagrindinio laiko minutės. Tada baudos metimu rezultatą išlygino Shawnas Jonesas. Vėliau dvi baudas pataikė „Umana Reyer“ krepšininkas Hrvoje Peričius, o tuo pačiu atsakė ir Levi Randolphas.

Komandoms teko žaisti pratęsimą. Permainingo papildomo kėlinuko pabaigoje „Umana Reyer“ rezultatą išlygino G. Orelikas (80:80), o pergalę baudos metimais įtvirtino MarQuezas Haynesas.

Šeimininkai pataikė 21 dvitaškį iš 33 (64 procentai), svečiai – 23 iš 55 (42 proc.). „Banco di Sardegna“ atkovojo 20 kamuolių puldama, o grumtynes po krepšiais laimėjo 48:40.

G. Orelikas per 38 minutes surinko dvigubą dublį – pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Lietuvio sąskaitoje – 20 naudingumo balų.

„Umana Reyer“ gretose rezultatyviau už Gediminą žaidė Mitchellas Wattas, surinkęs 18 taškų.

„Umana Reyer“ (8 pergalės / 4 pralaimėjimai) užima penktąją poziciją, „Banco di Sardegna“ (7/5) – šeštąją.