Labdarai skirtingos rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3.

Julianas Alvarezas 21-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 29-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Frenkie de Jongas 66-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą katalonų naudai 2:1.

Cole’as Palmeris 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Memphis Depay’us 79-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl išvedė „Barcelonos" ekipą į priekį 3:2.

Riyadas Mahrezas 99-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 3:3.

Šiose labdaros rungtynėse surinktos lėšos bus skirtos amiotrofinės šoninės sklerozės tyrimams. Prieš dvejus metus buvusiam katalonų ekipos žaidėjui ir treneriui Juanui Carlosui Unzue buvo diagnozuota ši liga.