4
„Lietkabelis“ – ARIS (nuotr.  KK Lietkabelis)

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Graikijoje 69:60 (18:16, 17:8, 12:20, 22:16) nusileido Salonikų „Aris“ ekipai.

4

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, o po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai, pasinaudoję penkiomis panevėžiečių klaidomis, turėjo nedidelį pranašumą (18:16).

Antrąjį ketvirtį geriau sužaidę šeimininkai iki pertraukos sugebėjo padidinti savo pranašumą iki dviženklio (35:24). Per pirmus du kėlinius svečiams aštuonis taškus pelnė Nikola Popovičius.

Antrąją rungtynių dalį „7bet-Lietkabelis“ pradėjo atkarpa 10:2 ir per trečiąjį ketvirtį šiek tiek sušvelnino atsilikimą (47:44). Per tris kėlinius šeimininkams pavyko perimti net dešimt kamuolių.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Stefano Birčevičiaus tritaškio Panevėžio ekipa išsiveržė į priekį (53:54). Likus mažiau nei dviems minutėms šeimininkai pirmavo trimis taškais (62:59), netrukus jį baudų metimais padidino iki penkių (64:59) ir panevėžiečiams sugrįžti į rungtynes nebepavyko.

„7bet-Lietkabeliui“ 16 taškų surinko Deividas Sirvydis, 12 pridėjo Martynas Varnas, 10 – Nikola Popovičius.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais jau gruodžio 19 d. su Ulmo „ratiopharm“ iš Vokietijos.