Antradienį Estijos sostinėje vykusiose tarptautinėse „Tallinn 2008“ lengvaatlečių varžybose trys Lietuvos sportininkai pasiekė geriausius savo sezono rezultatus, tačiau tarp prizininkų atskirose rungtyse nepateko.

800 m vyrų bėgime Vitalijus Kozlovas finišavo penktas (1 min. 48,70 sek.), Povilas Mykolaitis šuoliuose į tolį užėmė šeštąją (7,62 m) vietą, o 1500 m bėgime Mindaugas Norbutas buvo devintas (3 min. 49,03 sek.).

Dešimtąja pozicija vyrų 1500 m bėgime tenkinosi Vitalijus Gorlukovičius (3 min. 49,18 sek.), o sėkmingiausiai iš Lietuvos atstovų pasirodžiusi Karina Vnukova moterų šuoliuose į aukštį buvo ketvirta (1,80 m). Beje, būtent tokį aukštį įveikė ir trečiąją vietą užėmusi latvė Natalija Cakova.

Vyrų disko metimo rungtyje, nedalyvaujant Virgilijui Aleknai, nugalėjo Ehsanas Hadadis iš Irano, pasiekęs naują Azijos rekordą (69,32 m).

Antroji vieta atiteko Estijos disko metikui Gerdui Kanteriui (67,82 m), o trečias buvo septyniolikmetis ukrainietis Mykyta Nesterenka (65,31 m).