Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Genoa“ futbolininkus.

Aktyviau puolime pirmajame kėlinyje žaidęs „Inter“ po Kristjanas Asllani ir Alexis Sanchezo tikslių smūgių įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0.

Johanui Vasquezui antrojo kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti susitikimo rezultatą 1:2. Vitinha 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau „Inter“ išgelbėjo nuošalę užfiksavęs teisėjas.

A. Sanchezas pelnė prieš „Genoa“ savo 37-ąjį įvartį „Serie A“ lygos rungtynėse ir kartu su Arturo Vidaliu tapo daugiausiai kartų Italijos aukščiausioje lygoje pasižymėjusiu Čilės futbolininku.

„Inter“ po 27 sužaistų rungtynių turi surinkęs 72 taškus ir rikiuojasi „Serie A“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje bei nuo antroje vietoje esančio „Juventus“ yra atsiplėšęs jau penkiolikos taškų skirtumu.

Tuo tarpu „Genoa“ su 33 taškais žengia dvylikta.