Ispanijos pirmenybėse duotas startas pusfinalių etapui, kurį sėkmingai pradėjo Madrido „Real“. Sostinės ekipa savo arenoje 94:84 (22:19, 22:23, 30:21, 20:21) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ ir serijoje atsiplėšė 1:0.

Mačo pradžioje komandos žaidė apylygiai, o vos per puspenktos minutės tris tritaškius sumetęs Sergio Llullas savo pasirodymą baigė dėl traumos. Kertiniu rungtynėse tapo trečiasis kėlinys, kuriame „Real“ startavo spurtu 15:0 (59:42).

Abi komandos dar įpusėjus ketvirtajam kėliniui išleido rezervinius penketus, kurie leido baskams kiek aptirpdyti deficitą.

Rokas Giedraitis svečiams per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, sau ir varžovams uždirbo po 3 pražangas bei surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per pusketvirtos minutės pelnė 5 taškus (1/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą bei finišavo su 10 naudingumo balų.

Vitorijos klubui 15 taškų surinko Alecas Petersas, 12 – Mattas Costello (6 atk. kam., 4 rez. perd.), 11 – Vanja Marinkovičius, 10 – Wade‘as Baldwinas.

Nugalėtojams Fabienas Causeur pelnė 16 taškų (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Rudy Fernandezas pridėjo 14 (4/6 tritaškių), Walteris Tavaresas – 12 (13 atk. kam.), Vincentas Poirier – 11, Guerschonas Yabusele – 10.

Antrasis serijos mačas taip pat vyks Madride.

Kitame pusfinalyje susitinka Barselonos „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“.