Frankfurto „Eintracht“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 3:2 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:2 ir žengė į kitą etapą.

Filipas Kostičius jau 4-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Eintracht“ į priekį 1:0.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 10-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Rafaelis Santosas Borre 36-ąją minutę fantastišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

F.Kostičius 67-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Daichi Kamada 79-ąją minute suklaidinęs keletą varžovų atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Sergio Busquetsas rungtynių pabaigoje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Obite Evanas N‘Dicka susitikimo pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje. Tuo tarpu Memphis Depay‘us sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos (2:3).

Per likusias sekundes katalonai nepelnė žūtbūtinio trečio įvarčio, tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Eintracht“ ekipos pergalę.

Vokiečių pusfinalyje lauks Londono „West Ham United“ klubas, kuris po lygiųjų namų mače 1:1 praėjusią savaitę, šįsyk išvykoje 3:0 nugalėjo „Lyon“.

Dar kitose rungtynėse į pusfinalį pateko „Leipzig“ komanda. Vokietijos klubas išvykoje 2:0 patiesė Bergamo „Atalanta“. Pirmasis susitikimas prieš savaitę buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1.

„Leipzig“ pusfinalyje lauks „Rangers“. Škotai 3:1 po pratęsimo įveikė „Braga“. Pirmą mačą Portugalijoje 1:0 buvo laimėjusi „Braga“.