Dar vieną rezultatyvų mačą sužaidęs Ignas Brazdeikis padėjo Pirėjo „Olympiacos“ (14-11) krepšininkams iškovoti pergalę Eurolygoje.

Graikijos čempionai svečiuose 76:72 (18:14, 17:24, 19:13, 22:21) palaužė Miuncheno „Bayern“ (10-15) komandą.

Pirėjo ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės turnyre.

I.Brazdeikis antrose iš eilės rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių. Gynėjas per 20 minučių įmetė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Lietuvis pakartojo asmeninį rezultatyvumo (11) bei naudingumo (15) rekordus Eurolygoje.

Permaininga kova vyko visų rungtynių metu ir nė viena komanda neturėjo dviženklės persvaros. Arčiausiai jo ketvirtajame kėlinyje buvo svečiai, kurie pirmavo 9 taškais (60:51). Visgi, turėtas pranašumas greitai išnyko, kai vokiečiai pelnė 8 taškus be atsako (60:59).

Tuomet Pirėjo krepšininkai atsakė atkarpa 5-0 ir vėl kiek nutolo (65:59). Aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir likus žaisti minutę priartėjo (72:69).

Filipas Petruševas pelnė dvitaškį, bet netrukus tolimą šūvį smeigė Sylvainas Francisco (74:72).

Likus 3 sekundėms, Giannoulis Larentzakis stojo prie baudų metimo linijos ir realizavo abu metimus (76:72).

Bavarus gelbėti mėgino Vladimiras Lučičius, tačiau puolėjo tritaškis tikslo nepasiekė ir pergalė liko graikų rankose – 76:72.

„Olympiacos“: Thomasas Walkupas 16 (5/10 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud., 8 rez. perd.), Filipas Petruševas 14, Ignas Brazdeikis 11, Nigelas Williamsas-Gossas ir Giannoulis Larentzakis po 8, Alecas Petersas 7.

„Bayern“: Sylvainas Francisco (3/4 trit.) ir Serge'as Ibaka (8 atk. kam.) po 18, Eliasas Harrisas 9, Vladimiras Lučičius 8, Nickas Weileris-Babbas 6.