Anglijoje tęsiasi tarptautinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų.

Sėkmingai moterų vienetų varžybų antrąjį ratą įveikė pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiadienį 6:0, 6:4 nugalėjusi rusę Verą Duševiną.

Vietas turnyro šešioliktfinalyje užsitikrino ir 1997 metų Vimbldono nugalėtoja devintąjį reitingą turinti amerikietė šveicarė Martina Hingis, 6:1, 6:2 sutriuškinusi japonę Aiko Nakamurą, bei trečioji pagal skirstymą serbė Jelena Jankovič, lengvai - 6:1, 6:1 - susitvarkiusi su slovake Jarmila Gajdosova.

Kituose antrojo rato mačuose pergales iškovojo Prancūzijos, Izraelio, Venesuelos ir Rusijos tenisininkės:

18-Marion Bartoli (Prancūzija) - Olga Govorcova (Baltarusija) 7:5, 6:2;
16-Shahar Peer (Izraelis) - Kaia Kanepi (Estija) 6:4, 7:5;
Milagros Sequera (Venesuela) - 27-Samantha Stosur (Australija) 6:2, 5:7, 6:4
Elena Vesnina (Rusija) - Emilie Loit (Prancūzija) 6:1, 6:2

Penki šešioliktfinalio dalyviai paaiškėjo ir vyrų vienetų varžybose. Antrąjį etapą sėkmingai įveikė ir trečiąjį bei penktąjį reitingus turintys žaidėjai - atitinkamai amerikietis Andy Roddickas ir Fernando Gonzalezas iš Čilės:

3-Andy Roddick (JAV) - Danai Udomchoke (Tailandas) 6:3, 6:4, 7:6 (7:3);
5-Fernando Gonzalez (Čilė) - Alejandro Falla (Kolumbija) 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:1);
Fernando Verdasco (Ispanija) - Andreas Seppi (Italija) 6:3, 6:2, 6:4;
12-Richard Gasquet (Prancūzija) - Nicolas Mahut (Prancūzija) 6:4, 6:3, 6:4;
Janko Tipsarevič (Serbija) - Florent Serra (Prancūzija) 6:3, 6:2, 6:7 (3:7), 3:6, 6:2.

Be to trečiadienį buvo sužaisti dar penki pirmojo moterų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai:

Caroline Wozniacki (Danija) - Anastasija Jakimova (Baltarusija) 7:5, 6:2;
Tatiana Perebiynis (Ukraina) - Emmanuelle Gagliardi (Šveicarija) 6:3, 6:3;
Virginia Ruano Pascual (Ispanija) - 22-Anabel Medina Garrigues (Ispanija) 6:3, 2:6, 6:2;
Akiko Morigami (Japonija) - Alberta Brianti (Italija) 6:4, 6:0;
Agnieszka Radwanska (Lenkija) - Tsvetana Kirilo Pironkova (Bulgarija)