Tunise vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre skambiausią karjeros pergalę pasiekė 19-metė Patricija Paukštytė (WTA-1018), kuri vienetų varžybų finale lietuvė per 1 valandą 58 minutes 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjo neutralią atletę Mariją Tkačevą.

Pirmajame sete lietuvė du kartus buvo atitrūkusi po laimėtų varžovės padavimų serijų, bet M.Tkačeva abu sykius atsitiesė. Galiausiai teko žaisti pratęsimą, kuriame ilgą laiką vyko apylygė kova (1:1, 2:2, 3:3, 4:4). Visgi, lemiamu metu P.Paukštytei pavyko perimti iniciatyvą. Lietuvė pelnė 3 taškus be atsako ir laimėjo setą.

Antrojo seto penktajame geime P.Paukštytė „sausai“ laimėjo varžovės padavimų seriją. Šeštajame geime M.Tkačeva nerealizavo „break pointo“, o septintajame geime lietuvė vėl sėkmingai sužaidė varžovės padavimų metu ir netrukus įtvirtino pergalę.

P.Paukštytė pirmą kartą karjeroje laimėjo profesionalių vienetų turnyrą. Jai atiteko 15 WTA vienetų reitingo taškų bei 2352 JAV doleriai. WTA reitinge ji kils maždaug į 838-ą vietą ir ženkliai pagerins karjeros rekordą (924-a vieta).

Dvejetuose lietuvė su lenke Zuzanna Pawlikowska pasiekė finalą, kuriame per 1 valandą 25 minutes 6:7 (7:9), 2:6 pralaimėjo prieš JAV duetą – Paris Corley ir Dashą Ivanovą. Lietuvė su lenke pelnė 515 JAV dolerių ir po 10 WTA dvejetų reitingo taškų.

ITF serijos moterų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudarė 15 tūkst. JAV dolerių.