Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti Europos lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda.

Ketvirtadienį išvykoje „Liverpool“ 2:3 nusileido „Toulouse“ komandai. Pralaimėjimas neleido anglams jau dabar užsitikinti vietos kitame turnyro etape.

Pirmajame kėlinyje į priekį prancūzai įsiveržė po Arano Donnumo įvarčio. Po pertraukos pranašumą padidino Thijsas Dallinga, bet netrukus kamuolį į savo vartus pasiuntęs Cristianas Casseresas leido „Liverpool“ priartėti iki vieno įvarčio.

Frankas Magri likus žaisti 15 minučių buvo dar kartą atstatęs „Toulouse“ dviejų įvarčių persvarą, bet nedaug trūko iki to, kad „Liverpool“ šiose rungtynėse išsigelbėtų.

Diogo Jota 89-ąją minutę sušvelnino rezultatą, o jau 7 pridėto laiko minutę atrodė, jog svečiai išplėšė lygiąsias. Visgi, Jarellio Quansah įvartis nebuvo įskaitytas dėl žaidimo ranka.

Nepaisant pralaimėjimo „Liverpool“ išliko pirmoje savo grupės pozicijoje.