Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Leeds Utd“ futbolininkus.

Pascalis Struijkas 21-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau Aaronas Ramsdale‘as atrėmė kamuolį.

Bukayo Saka 35-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Patrickas Bamfordas 46-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė.

Jackas Harrisonas 61-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

P.Bamfordui 64-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Brendenas Aaronsonas 77-ąją minutę atliko smūgį, tačiau A.Ramsdale‘as paskutinę akimirką atrėmė kamuolį.

Eddie Nketiah 86-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Rungtynių teisėjas per pridėtą rungtynių laiką skyrė Gabrieliui raudoną kortelę ir vienuolikos metrų baudinį. Visgi po VAR peržiūros šį savo sprendimą pakeitė ir „Arsenal“ žaidėjas buvo nubaustas geltona kortele, o 11 m baudinys neskirtas.