Sėkmingai naująjį Ispanijos čempionato sezoną pavyko pradėti Martyno Pociaus atstovaujamai Madrido „Real“ (1/0) ekipai, kuri namuose 88:70 (24:21, 21:7, 20:30, 23:12) įveikė Fuenlabrados „Baloncesto“ (0/1) klubą.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 7 taškus (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 2/5, baudos 1/2), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Nugalėtojams Nikola Mirotičius įmetė 16 taškų (8 atk. kam.), Sergio Llullas pridėjo 15, Rudy Fernandezas 12.

Pralaimėjusiems Kirkas Penney surinko 25 taškus, Lubošas Bartonas ir Sergio Sanchezas pridėjo po 9.