Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Barselonos „Barcelona“ (18/8) krepšininkai su Roku Jokubaičiu. Katalonai šį kartą namuose 93:77 (31:26, 20:13, 29:12, 13:26) susitvarkė su Berlyno ALBA (5/21) komandą ir laimėjo trečią mačą iš eilės turnyre.

Tuo tarpu vokiečių ekipai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės Eurolygoje.

R. Jokubaitis žaidė 22 minutes, pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė 5 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Tai buvo antros rezultatyviausios lietuvio rungtynės šį sezoną Eurolygoje. 14 taškų įžaidėjas buvo pelnęs prieš Stambulo „Anadolu Efes“ klubą 22-ame ture.Aikštės šeimininkai persvarą krovėsi dar prieš didžiąją pertrauką.

Antrajame kėlinyje pastarieji spurtavo 20-2 ir šovė į priekį 15 taškų skirtumu (51:36). Trečiajame kėlinyje katalonai visiškai dominavo ir triuškino oponentus net 31 taško skirtumu (78:47).

Likęs ketvirtis tapo tik formalumu. Nors atstumas sumenko perpus, tačiau Barselonos komandos pergalė buvo labiau nei įtikinama – 93:77.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 18 (7/8 dvit., 4/6 baud., 26 n. b.), Nicolas Laprovittola ir Rokas Jokubaitis (5 kld.) po 13, Janas Vesely 11, Oscaras Da Silva 10 (10 atk. kam., 5 per. kam.), Nikola Kaliničius 9 (5 rez. perd.).

ALBA: Timas Schneideris 14 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Matteo Spagnolo 11, Malte Delow 9 (4 per. kam.), Johannesas Thiemannas 8, Gabriele Procida, Jonas Mattisseckas, Mattas Thomasas ir Martinas Hermannssonas po 6.