Pasireikšti laiko vėl gavęs Ignas Brazdeikis dar sykį pelnį dviženklį taškų skaičių, bet jo atstovaujamas Orlando „Magic“ (20/57) svečiuose 110:127 (35:28, 21:30, 23:28,31:41) nusileido Vašingtono „Wizards“ (33/43) ekipai.

„Magic“ tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

I. Brazdeikis per 18 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir pp sykį suklydo bei prasižengė.

„Magic“ geriau pradėjo mačą bei ilgą laiką buvo priekyje, bet varžovai dar iki didžiosios pertraukos rezultatą ištirpdė ir akštėje užvirė atkakli kova.

Lemiamas pasirodė trečiasis kėlinys, ypač jo pradžia. „Wizards“ trumpą atkarpą laimėjo 18:7 ir įgijo dviženklę persvarą.

Paskui Orlando ekipa dar bandė bandė vytis, bet varžovai sėkmingai išlaikė pergaliną pranašumą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose sezono rungtynes sužaidė latvis Kristaps Porzingis, kuris surinko 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jam gerai talkino Kentaviousas Caldwellas-Pope'as, įmetęs 25 taškus.

Pralaimėjusiems Franzas Wagneris surinko 28 taškus.

„Wizards“: Kristaps Porzingis 35 (8 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 25, Rui Hachimura ir Danielis Gaffordas (7 atk. kam.) po 17, Corey Kispertas 11.

„Magic“: Franzas Wagneris 28, Markelle'as Fultzas 19 (7 rez. perd.), Cole'as Anthony 12, Mo Bamba ir Ignas Brazdeikis po 10.