Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Pirėjo „Olympiacos“ (19/12) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 80:64 (20:12, 23:23, 11:20, 26:9) gynybos pančiuose surakino Vilerbano ASVEL (7/24) komandą.

I.Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, bet trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir spurtas 14-0 pirmajame kėlinyje leido atitrūkti 14 taškų skirtumu (17:4).

Nepaisant to, svečiai rankų nenuleido ir sugebėjo sugrįžti į rungtynes, o trečiajame kėlinyje prancūzai netgi persvėrė rezultatą (45:47).

Reikalus graikai išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Pastarieji likus žaisti 6 minutėms, atsilikinėjo 2 taškais (59:61), bet tada surengė atkarpą 18-0, po kurios svečiai jau neatsitiesė (77:61).

Rungtynes Pirėjo klubas laimėjo rezultatu 80:64.

„Olympiacos“: Alecas Petersas 17 (5/7 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), Moustapha Fallas 12 (4 blk.), Giannoulis Larentzakis (3/4 trit.) ir Shaquielle'as McKissicas po 9, Filipas Petruševas 8, Mosesas Wrightas 7.

ASVEL: Timothe'is Luwawu-Cabarrot 14 (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), Joffrey Lauvergne'as, Nando De Colo ir Youssoupha Fallas po 10, Parisas Lee 7 (5 rez. perd.), Edwinas Jacksonas 5.