19
Andrea Trincieri (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgiris“ gavo niuksą Vilniuje, kai svečiuose LKL pirmenybėse sekmadienio vakarą 93:97 (26:17, 13:35, 26:25, 28:20) nusileido Vilniaus „Wolves Twinsbet“ klubui.

19

Gerai rungtynes pradėję kauniečiai išbarstė 16 taškų persvarą ir vienu metu praleido 27 taškus be atsako. Galiausiai mačo pabaigoje juos pražudė klaidos.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Rolandas Šmitas tritaškiu rezultatą lygino, o dar viena latvio bomba išvedė kauniečius į priekį – 93:90. Baudos aikštėleje taškus rado R. Miniotas, baudas sumetė T. Thurmanas (94:93).

Šeimininkams apsigynus R. Sulaimonas pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau kamuolį atkovojęs Kevarriusas Hayesas šį iškart prarado. Antruoju bandymu „Wolves Twinsbet“ lyderis abukart buvo tikslus – 97:93. „Žalgirį“ pribaigė dar viena klaida.

„Sveikinimai „vilkams“. Mes antrąjį ir trečiąjį kėlinius žaidėme siaubingai. To, ką gerai darėme pirmame ir paskutiniame kėliniuose, nepakako pergalei. Tipinės rungtynės, kai mano žaidėjų dėmesys nebuvo pakankamas laimėti prieš komandą, kuri turėjo gerą vakarą atakuojant krepšį. Neradome sprendimo jų tritaškiams, jų nesustabdėme ir pabaigoje mums tai daug kainavo. Pelnyta varžovų pergalė ir tiek“, – po mačo spaudos koferencijoje kalbėjo žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri.

Paklaustas, kas nutiko tuo metu, kai buvo pralaimėta atkarpa, italas atsakė: „Ką tik viską pasakiau. Stokojome dėmesio, buvome lėti, visur vėlavome, mums stigo energijos. O žaidžiant taip prieš tokį žaidėją kaip R. Sulaimoną, kuris gali rinkti taškus, ar A. Žagarą, kuris sužaidė puikiai, atsilieki 20 taškų. Mes kalbame apie kėlinį, kurį pralaimėjome 13:35.. Visus reikėjo tuo metu siųsti į rūbinę, bet tada nebūtų buvę su kuo žaisti“.

A.Trinchieri kiek vėliau supykdė klausimas apie krepšininkų „psichologines atostogas“.

„Ar jūs rimtai? Tikrai? Atostogos? Turime dar vienerias rungtynes po 72 valandų, tad apie ką jūs šnekate? Jūs žinote mūsų rezultatus? Trejas rungtynes laimėjome triuškinančiai, sužaidėme vieną prastą kėlinį ir jau esame atostogose? Ar jūs rimtai? Žmogau...

Jei taip – jūsų klausimas yra nepriimtinas. Mes sužaidėme tragišką kėlinį, peržiūrėsime jį ir darysime viską, kad išspręstume tas problemas, bet daugiau niekada nerodykite nepagarbos mano žaidėjams, nes aš nesu nepagarbus jūsų darbui. Žaisti blogai – vienas dalykas, kalbėti apie atostogas, kai gauni pinigus už savo darbą – pritempinėjimas. Aišku? Jei aš sakyčiau, kad atostogaujate, ką galvotumėte? Esate čia su nešiojamu kompiuteriu, bet atostogaujate. Ar tai nėra įžeidimas? Ar priimsite tai?

Patikėkite, nesu toks susierzinęs dėl rungtynių. Gyvenime visko būna, antrąjį kėlinį sužaidėme mėšlinai ir esame už tai atsakingi. Bet ar mano žaidėjai atostogauja? Niekada. Tai turėtų būti aišku visomis kalbomis“, – sakė A. Trinchieri.

A.Trinchieri turėjo kritikos ir Edmondui Sumneriui, nors šis rungtynėse ir pelnė 12 taškų: „Jo pasirodymas buvo labai blogas. Trys antrajame kėlinyje prarasti kamuoliai mus žudė“.