estijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „estijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „estijos rinktinė“.

Po nemalonios pamokos Lietuvos rinktinei Taline – žvilgsnis į ateitį ir žadami pokyčiai: „Pripažįstame silpnas vietas“

Pirmadienį baigėsi pirmasis 2025 m. Europos krepšinio čempionato atrankos „langas“, kuriame dvejas rungtynes sužaidė ir mūsų šalies rinktinė. Nors pirmasis mačas baigėsi sėkmingai, tačiau iš Estijos lietuviai išvažiuoja nuleistomis galvomis.  Pirmajame „lange“ Lietuvos rinktinės laukė kovos su Lenkijos ir Estijos rinktinėmis.
2024-02-27

Permainingoje kovoje estams nusileidusi Lietuvos rinktinė patyrė nesėkmę Europos čempionato atrankoje

Lietuvos vyrų krepšinio krepšinio (1/1) rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę 2025 m. Europos čempionato atrankoje, kai pirmadienio vakarą svečiuose 59:65 (18:17, 19:24, 13:9, 9:15) nusileido Estijos krepšininkais (2/0).  Įdomu tai, kad lietuviai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 29 prieš 48. Puolime Lietuvos rinktinė nusiėmė tik 2 kamuolius, estai – 15. Abi rinktinės rezultatyviai pradėjo rungtynes ir vyko kova taškas į tašką.
2024-02-26

Lietuvos rinktinės kapitonas prieš estų iššūkį: „Turime būti susikaupę ir nebesidairyti atgal“

Praėjusią savaitę sėkmingai pradėjusi kovą atrankoje į 2025 metų Europos krepšinio čempionatą, Lietuvos rinktinė šiandien, pirmadienį, ją tęs ir toliau. Šį pirmadienio vakarą lietuviai susitiks su estais, o palaikyti rinktinę, kaip įprasta, kvies ir TV3 televizija. O prieš mačą – rinktinės kapitono Edgaro Ulanovo komentaras.
2024-02-26

Lietuvos grupės varžovų akistatoje – estų pergalė prieš Šiaurės Makedoniją

Pergalingai Europos čempionato atranką pradėjo Estijos krepšininkai (1-0). Būsimi Lietuvos rinktinės varžovai svečiuose 73:69 (19:20, 17:23, 21:10, 16:16) palaužė Šiaurės Makedonijos atstovus (0-1). Trečiojo kėlinio pradžioje makedonai dar pirmavo 43:36, bet po solidžios atkarpos jau estai buvo priekyje 57:53. Ketvirtajame kėlinyje galiausiai estai surengė dar vieną mini spurtą, atitrūko iki 72:62 ir išlaikė pergalingą pranašumą.
2024-02-23

Pirmoji kaimynų estų pergalė: pasismagino sutriuškindami britus

Lietuvos kaimynai iškovojo svarbią pergalę Europos krepšinio čempionate. Estai (1/3) rezultatu 94:62 (24:18, 25:18, 29:17, 11:9) sutriuškino Didžiosios Britanijos (0/4) krepšininkus. Estai jau į ilgąją pertrauką išėjo susikrovę nemažą pranašumą (49:36), o grįžę po jos visiškai uždomino. Trečiame ketvirtyje Estijos rinktinė jau pirmavo dvigubai, o ketvirtajame kėlinyje britai net šešias minutes nesugebėjo sukrapštyti pirmųjų taškų.
2022-09-06

Užtikrinta pergale Europos čempionatą pradėjo Italijos rinktinė: nugalėjo estus

Užtikrinta pergale Europos čempionatą pradėjo Italijos rinktinė (1/0). Pastaroji namuose 83:62 (21:18, 31:15, 17:19, 14:10) susitvarkė su Estijos krepšininkais (0/1). Nors italai ėmė pirmauti jau nuo pirmojo ketvirčio, tačiau jis nebuvo lengvas ir vieniems iš turnyro organizatorių greitai atsiplėšti nepavyko. Didžiausia persvara siekė tik 5 taškus (10:5). Situacija kardinaliai keitėsi antrajame ketvirtyje.
2022-09-02

Galingas sugrįžimas: Latvijos rinktinės marškinėlius vėl apsivilkęs Porzingis nukalė pergalę prieš estus

Kristapas Porzingis po penkių metų pertraukos ir vėl apsivilko Latvijos rinktinės marškinėlius ir padovanojo pergalę aistruoliams. Latviai rezultatu 80:69 (21:15, 27:26, 22:8, 10:20) įveikė Estijos krepšininkus. Vašingtono „Wizards“ aukštaūgis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. K.Porzingis per 22 minutes pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius. Krepšininkas pataikė 10 baudos metimų iš 11 bandymų ir surinko 24 naudingumo balus.
2022-08-20

Draugiški krepšinio rinktinių susitikimai tęsiasi: estai ir turkai pasiekė pergales, kroatai nusileido čekams

Pralaimėjimą draugiškame mače patyrė Kroatijos krepšininkai. Jie 83:95 (27:21, 16:18, 16:29, 24:27) po itin nesėkmingo trečiojo kėlinio nusileido Čekijos rinktinei. Nugalėtojus į pergalę vedė Martinas Peterka ir Jaromiras Bohačikas, atitinkamai surinkę 18 ir 15 taškų. Kroatams 11 taškų įmetė Bojanas Bogdanovičius, Ivica Zubacas – 7, Dario Šaričius – 5. *** Pergalę pasiruošimo cikle pasiekė ir Estijos krepšininkai.
2022-08-15

Atrankoje į pasaulio čempionatą Vokietija nušlavė Estiją

Triuškinančią pergalę atrankos į pasaulio čempionatą turnyre iškovojo Vokietijos rinktinė (4-1). Ji svečiuose 88:57 (18:11, 13:11, 36:16, 21:19) susitvarkė su atstovais iš Estijos (2-3). Vokietijos rinktinei 23 taškus pelnė Christianas Sengfelderis (9 atk. kam., 25 n. b.), 21 įmetė Isaacas Bonga (8 atk. kam.), 14 pridėjo Dennisas Schroderis (0/8 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.). Pralaimėjusiems 13 taškų surinko Maikas-Kalevas Kotsaras (7 atk. kam.
2022-06-30

Estijos rinktinės lyderis Siim-Sanderis Vene: norėjome šventės, o gavosi labai blogai

„Apmaudu. Daug žmonių, norisi gerai žaisti ir laimėti. Norisi ir jiems šventę padaryti, bet gavosi labai blogai“, - po triuškinamo pralaimėjimo pirmose Europos krepšinio čempionato D grupės rungtynėse Čekijai 57:80 kalbėjo „Žagirio“ puolėjas Siim-Sanderis Vene. Pirmąsias D grupės rungtynes estai pradėjo palaikant didžiulei Estijos rinktinės sirgalių armijai. Tiesa, jos gaudesys tęsėsi neilgai - suvokę, kad jų numylėtiniai triuškinami, jie nutilo. Ar čekai kažkuo nustebino? „Nelabai.