Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti draugiškų rungtynių ciklo.

Antrose kontrolinėse rungtynėse lietuviai rungtynių pabaigoje dukart praleido įvartį į tuščius vartus ir pralaimėjo ukrainiečiams 2:5.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo lietuviai, bet ukrainiečiams užteko vienos pavojingos atakos, kad jie įsiveržtų į priekį. Oleksejus Dakhnovskis pirmuoju bandymu greitoje atakoje Manto Armalio nepramušė, bet pakartotiniu smūgiu jis nukreipė ritulį į vartus.

Po kelių minučių O. Dakhnovskis gavo erdvės aikštės viduryje ir pasiuntė ritulį į viršutinį vartų kampą, padvigubindamas ukrainiečių persvarą.

Atsitiesti lietuviams pavyko po atakos, kurioje sudalyvavo visi pirmojo penketo puolėjai. Iš pradžių metimą iš aštraus kampo atliko Emilijus Krakauskas, vėliau sekė Ugniaus Čižo bandymas, o galiausiai į vartus ritulį pasiuntė Paulius Gintautas.

Netrukus rezultatas jau buvo lygus: Martynas Grinius įsiveržė į zoną ir atidavė perdavimą Kostui Gusevui, kuris pasiuntė ritulį vartininkui tarp kojų.

Antrajame kėlinyje lietuviai tris kartus prasižengė, o viena nuobauda buvo įvertinta 5 minutėmis mažumoje. Visgi, visus kartus mūsų šalies atstovai atsilaikė. Tuo tarpu puolime keletą progų komandos draugams sukūrė Emilijus Krakauskas, bet metimai tikslo nepasiekė.

Galiausiai trečiajame kėlinyje Ukrainos rinktinei pavyko išnaudoti daugumą. Jos metu į vartus pataikė Viktoras Zakharovas.

Po praleisto įvarčio lietuviai perėmė iniciatyvą bei spaudė varžovus prie jų vartų. Rungtynių pabaigoje, jie keitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, o ukrainiečiai dukart pasiuntė ritulį į tuščius vartus.

Tai buvo paskutinės lietuvių kontrolinės rungtynės prieš pasaulio čempionatą. Jį jie pradės jau balandžio 27 dieną, Vilniaus „Twinsbet“ arenoje, su Ispanijos rinktine.

Balandžio 27 – gegužės 3 dienomis Vilnių sudrebins „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ kovos. Įsigyti bilietus į „Twinsbet“ arenoje vyksiantį renginį galite bilietai.lt portale.