aaronas brooksas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas brooksas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas brooksas“.

NBA naktis. Lyderių pralaimėjimas ir trigubas Jimmy Butlerio dublis

NBA pralaimėjimą patyrė Bostono „Celtics“. Viena Rytų konferencijos lyderių krito Atlantoje – 116:123 pralaimėjo „Hawks“. Šeimininkai su minimalios išlygomis pirmavo beveik visų rungtynių metu. „Hawks“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:38 ir pataikė 11 tritaškių iš 23 (48 procentai). „Hawks“: Paulas Millsapas 26 (8/15 metimų, 9/12 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Timas Hardaway 23 (10/17 met., 5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Taureanas Prince’as 20 (7/13 met., 7 atk. kam.
2017-04-07

NBA – galingas Jono Valančiūno pasirodymas

Toronte galingą dvigubą dublį surinko Jonas Valančiūnas. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – „Raptors“ 111:100 nugalėjo Indianos „Pacers“. J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovodamas ginčo kamuolį. Tačiau mače geriau startavo svečiai. Jie pirmavo 9:2 (3 minutė), 17:9 (7 min.). „Raptors“ rezultatą pirmąkart išlygino 10-ąją minutę – 21:21. Ketvirtį šeimininkai laimėjo 28:25. Antrasis kėlinys klostėsi permainingai.
2017-04-01

NBA mače prireikė net trijų pratęsimų

Šiąnakt NBA čempionate Hiustono „Rockets“ ekipa namuose tik po trijų pratęsimų 120:114 (30:13, 23:31, 16:17, 20:28; 9:9, 7:7, 15:9) palaužė Minesotos „Timberwolves“ klubą. Hiustono komandoje (22/17) pasižymėjo Aaronas Brooksas, kuris per 59 min. pelnė 43 taškus (dvitaškiai 8/21, tritaškiai 6/9, baudos 9/12) ir pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą.
2010-01-14

„Lakers“ – Vakarų konferencijos finale

Antruoju NBA Vakarų konferencijos finalo dalyviu tapo Los Andželo „Lakers“ klubas, kuris namuose 89:70 (22:12, 29:19, 18:19, 20:20) sutriuškino Hiustono „Rockets“ krepšininkus ir laimėjo pusfinalio iki keturių pergalių seriją rezultatu 4:3. Aikštės šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau turėjo saugią dvidešimties taškų persvarą - 51:31. Nors trečiajame ketvirtyje „Rockets“ klubui pavyko minimaliai priartėti (50:69), Los Andželo ekipa paskutiniame kėl...
2009-05-18

Duobėtas favoritų kelias į NBA finalą

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato konferencijų pusfinaliuose kelią į finalą lengvai skinasi tik "lietuviški" klubai. Klivlendo "Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku Rytuose ir Denverio "Nuggets" su Linu Kleiza Vakaruose serijose iki 4 pergalių prieš varžovus pirmauja 3:0. Kituose dviejuose pusfinaliuose vyksta labai atkakli kova.
2009-05-12

„Magic“ ir „Rockets“ pateko į NBA konferencijų pusfinalius

Rono Artesto vedini Hiustono „Rockets“ krepšininkai Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio šeštosiose rungtynėse namuose 92:76 (21:19, 31:18, 22:19, 18:20) įveikė Portlendo „Trail Blazers“ ekipą, laimėjo seriją iki keturių pergalių rezultatu 4:2 ir po dvylikos metų pertraukos pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą. Nugalėtojams R.Artestas surinko 27 (tritaškiai 3/11), Yao Mingas - 17 (10 atk.kam.
2009-05-01

„Rockets“ trečią kartą įveikė „Blazers“

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtosiose rungtynėse sekmadienį Hiustono „Rockets“ (5-oji vieta konferencijoje) komanda savo aikštėje 89:88 (30:22, 20:22, 14:26, 25:18) įveikė Portlendo „Trail Blazers“ (4) krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1. Hiustono komandai Yao Mingas pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių, Luisas Scola surinko 17 taškų, Shane'as Battieras - 14, Ronas Artestas (9 rezultatyvūs...
2009-04-27

„Blazers“ ir „Lakers“ šventė svarbias pergales

NBA lygos Vakarų konferencijos ketvirtfinalio antrosiose serijos rungtynėse Portlendo „Trail Blazers“ klubas namuose rezultatu 107:103 (28:26, 25:25, 19:21, 35:31) palaužė Hiustono „Rockets“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą 1-1. „Trail Blazers“ komandą į pergalę atvedė Brandonas Roy, kuris pelnė 42 taškus, LaMarcusas Aldridge'as pridėjo 27 (12 atk. kam.), Rudy Fernandezo sąskaitoje - 11 taškų.
2009-04-22

NBA varžybose – „Mavericks“ ir „Rockets“ pergalės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias varžybas pergalingai pradėjo Dalaso „Mavericks“ krepšininkai, išvykoje 105:97 (18:29, 27:20, 29:25, 31:23) nugalėję San Antonijaus „Spurs“ klubą. Serijoje iki keturių pergalių „Mavericks“ ekipa pirmauja rezultatu 1-0. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Joshas Howardas, surinkęs 25 taškus. Dirkas Nowitzki (8 atk. kam.
2009-04-19

„Nuggets“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės, o L. Kleiza pelnė 6 taškus

NBA lygos rungtynėse Hiustono „Rockets“ ekipa namuose rezultatu 97:95 (18:27, 27:13, 29:22, 23:33) nugalėjo Denverio „Nuggets“ klubą, kuriame žaidžia Linas Kleiza. Lietuvis iš viso per aikštelėje praleistas 22 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudų) bei atkovojo 2 kamuolius. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ronas Artestas, kuris pelnė 22 taškus, Aaronas Brooksas pridėjo 19, Yao Mingas 15. Luisas Scola pelnė 4 taškus (15 atk. kam.