Rono Artesto vedini Hiustono „Rockets“ krepšininkai Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio šeštosiose rungtynėse namuose 92:76 (21:19, 31:18, 22:19, 18:20) įveikė Portlendo „Trail Blazers“ ekipą, laimėjo seriją iki keturių pergalių rezultatu 4:2 ir po dvylikos metų pertraukos pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą.

Nugalėtojams R.Artestas surinko 27 (tritaškiai 3/11), Yao Mingas - 17 (10 atk.kam.), Aaronas Brooksas - 13, Luisas Scola - 9 taškus.

Svečių gretose išsiskyrė LaMarcusas Aldridge ir Brandonas Roy'us, kurių sąskaitose atitinkamai 26 ir 22 taškai.

Konferencijos pusfinalyje „Rockets“ susitiks su Los Andželo „Lakers“ klubu.

Į Rytų konferencijos pusfinalį pateko ir Orlando „Magic“ ekipa. Be dviejų lyderių - diskvalifikuoto Dwighto Howardo ir traumuoto Courtney Lee - rungtyniavęs Orlando klubas svečiuose 114:89 (30:19, 32:29, 25:24, 27:17) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir laimėjo seriją rezultatu 4:2.

Nugalėtojams 29 taškus surinko Rashardas Lewisas, 21 - Raferis Alstonas (10 rez. perd.), 15 - J.J.Reddickas, 14 - Mickaelis Pietrusas, 12 - Hidayetas Turkoglu, 11 - Marcinas Gorgatas (15 atk. kam.).

Filadelfijos komandoje išsiskyrė Andre Milleris (24 tšk.), Andre Iguodala (20 tšk.) bei Louisas Williamsas (17 tšk.).