einaras tubutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „einaras tubutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „einaras tubutis“.

Jonavoje – pergalingas Einaro Tubučio debiutas Mažeikių gretose ir linksmas plakatas Šeškui

Šeštadienio vakarą susitiko dėl vietos LKL atkrintamosiose kovojančios Jonavos „Cbet“ (6-11) ir Mažeikių „M Basket-Delamode“ (6-10) ekipos. Tik rungtynių pabaigoje svečius iš Žemaitijos pasiviję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šias rungtynes pralaimėjo rezultatu 87:96 (30:22, 28:27, 21:20, 17:18).  Šešių žaidėjų rotaciją naudoję jonaviečiai pirmoje rungtynių pusėje nesulaikė 22 taškus per du kėlinius pelniusio Chauncey Collinso.
2024-02-03

Mažeikių ekipa rado pamainą išvykusiam amerikiečiui : prie komandos jungiasi Einaras Tubutis

Mažeikių „M Basket-Delamode“ rado pamainą išvykusiam amerikiečiui Deontae Hawkinsui – prie komandos jungiasi 25-erių Einaras Tubutis. 208 cm ūgio krepšininkas šį sezoną pradėjo aukščiausioje Prancūzijos lygoje gindamas „Elan Chalon“ komandos garbę, tačiau ten neužsibuvo. „Dėl šeimyninių priežasčių mūsų klubą palikus Deontae Hawkins, susidūrėme su didele problema aukštaūgių grandyje. Džiugu, kad skubiai pavyko susitarti su Einaru, kuris dalinai šią problemą išspręs.
2024-02-01

Keturių lietuvių rungtynėse Vokietijoje rezultatyviausias buvo Sušinskas

Pergalę Vokietijos lygoje iškovojo Chemnico „Niners“ (9/5) ekipa, kuri namuose 89:76 (24:26, 17:14, 31:14, 17:22) nugalėjo Frankfurto „Skyliners“ (4/12) komandą. Mindaugas Sušinskas nugalėtojų gretose per 23 minutes surinko 22 taškus (2/5 dvit., 5/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 1 klaidą. Arnas Velička nugalėtojų gretose per 28 žaidimo minutes surinko 6 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.
2023-01-21

Rezultatyvaus Beliausko žaidimo komandos pergalei nepakako

Pralaimėjimą Vokietijos lygoje patyrė Frankfurto „Skyliners“ (1/5) ekipa, kuri namuose 70:77 (16:16, 20:27, 14:18, 20:16) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (4/2) klubui.  Laurynas Beliauskas pralaimėjusiems per 30 aikštėje praleistas minučių pelnė 16 taškų (1/3 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 4 klaidas.
2022-11-06

Trys lietuviai surinko pusę Frankfurto komandos taškų

Pergalę Vokietijos lygoje iškovojo Heidelbergo „Basketball“ ekipa, kuri namuose 93:90 (25:33, 18:21, 23:19, 27:17) nugalėjo Frankfurto „Skyliners“ komandą su trimis lietuviais. Martinas Gebenas per 30 minučių pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 5/7 baud.), sugriebė 7 kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 3 sykius. Einaras Tubutis per 23 minutes surinko 17 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.
2022-10-09

Mikalausko ir Tubučio atstovaujamas Leideno klubas – Belgijos–Nyderlandų lygos čempionai

Belgijos–Nyderlandų čempionato antrosiose finalo serijos rungtynėse Einaro Tubučio ir Lauryno Mikalausko atstovaujamas Leideno „ZZ Leiden“ klubas namuose 71:68 (6:20, 13:15, 22:19, 30:14) palaužė Groningeno „Donar“ krepšininkus.
2022-06-12

Vilniaus „Rytas“ išsirinko komandos kapitoną

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai ir trenerių kolektyvas, likus trims dienoms iki pirmųjų „Betsafe-LKL“ rungtynių prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“, išrinko komandos kapitoną. Juo tapo Eimantas Bendžius. Arnui Butkevičiui komanda patikėjo kapitono asistento pareigas. E. Bendžius teigia, kad kapitono pareigos reiškia ne tik komandos draugų pasitikėjimą, tačiau ir atsakomybę.  „Turi vesti komandą, padėti komandai. Komunikuoti, bendrauti, matyti kažkokias problemas. Tai atsakingos pareigos.
2019-09-18

20-mečiai kontrolinėse rungtynėse iškovojo dar vieną pergalę

Sėkmingą kontrolinių rungtynių ciklą tęsia Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė. Arvydo Gronskio auklėtiniai Kaune 78:63 (20:13, 16:15, 23:15, 19:20) įveikė Izraelio krepšininkus. Lietuviams 19 taškų pelnė Gytis Masiulis, 14 pridėjo Arnas Velička, po 9 – Mantvydas Žukauskas, Einaras Tubutis ir Matas Jogėla. Izraelio komandoje išsiskyrė Micgaelis Briskelis, pelnęs 14 taškų, Gilas Benis pridėjo – 12, Razas Adamas – 10. Šios komandos dar kartą jėgas išmėgins ketvirtadienį, 13 valandą.