Šeštadienio vakarą susitiko dėl vietos LKL atkrintamosiose kovojančios Jonavos „Cbet“ (6-11) ir Mažeikių „M Basket-Delamode“ (6-10) ekipos. Tik rungtynių pabaigoje svečius iš Žemaitijos pasiviję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šias rungtynes pralaimėjo rezultatu 87:96 (30:22, 28:27, 21:20, 17:18).

Šešių žaidėjų rotaciją naudoję jonaviečiai pirmoje rungtynių pusėje nesulaikė 22 taškus per du kėlinius pelniusio Chauncey Collinso.

Plakatas Šeškui

Šiose rungtynėse Jonavos „Cbet“ sirgaliai iškėlė linksmą plakatą, kuriame ekipos treneris Virginijus Šeškus pavaizduotas piratu Jacku Sparrow. Būtent tokią pravardę strategui iš Prienų davė dabartinis „Žalgirio“ treneris italas Andrea Trichieri, pavadinęs jį lietuviškuoju Jacku Sparrow, tik be plaukų.

Tuo tarpu svečių galimybes apribojo lyderių Giedriaus Staniulio ir Chauncey Collinso ankstyvos pražangos.

Trečiajame kėlinyje prieš šešių žmonių rotacijos „CBet“ prijungė jaunąjį Dastiną Morkūną, o net ir paskutinę sekundę techninę pražangą užsidirbus V. Šeškui išsilaikė koviniu atstumu – 69:79.

Ketvirtąjį kėlinį Mažeikių klubas pradėjo prarasdamas Ch. Collinsą, kuris gavo penktąją pražangą. Likus žaisti pustrečios minutės Lukas Kreišmontas sumažino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, jonaviškiams apsigynus pražanga buvo sustabdytas Edvinas Šeškus, techninė nuobauda skirta Mažeikių klubo suoleliui (82:88).

Per likusį laiką intrigą žudė Kay'aus Bruhnke ir G. Staniulio metimai, rungtynes uždarė Martyno Gecevičiaus baudų metimai.

Praėjusiame ture prieš Vilniaus „Rytą“ jonaviškiai vertėsi vos šešiais žaidėjais, šįkart prie to prisidėjo ir beveik dvi minutes sužaidęs D. Morkūnas. Komandoje dar nedebiutavo naujokas Justas Furmanavičius.

Tuo tarpu Mažeikių klubą papildęs Einaras Tubutis debiutavo idealiai – 19 minučių, 16 taškų (8/8 dvitaškių), 4 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, 2 pražangos bei 18 naudingumo balų.

„CBet“: Michaelas Lewisas 23 (4/9 tritaškių, 4 rez. perd,. 4 klaidos), Tauras Jogėla 20 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Edvinas Šeškus 14 (6 rez. perd.), Strahinja Mičovičius 13 (3/5 tritaškių), Lukas Kreišmontas 10 (5 atk. kam.), Ivanas Gandia-Rosa 7 (1/6 tritaškių).

„M Basket-Delamode“: Chauncey Collinsas 22 (4/7 tritaškių, 6 rez. perd.), Einaras Tubutis 16 (8/8 dvitaškių), Giedrius Staniulis 14 (6/8 dvitaškių, 8 atk. kam.), Henri Kantonenas 11, Martynas Paliukėnas 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kay'us Bruhnke 8 (0/3 tritaškių, 5 atk. kam., 4 blokai), Martynas Gecevičius 7, Jokūbas Rubinas 6.