rb leipzig

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rb leipzig“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rb leipzig“.

91-osios minutės įvartis išplėšė „Bayern“ pergalę prieš „RB Leipzig“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 2:1 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris labai svarbius taškus. „Bayern“ pirmajame kėlinyje turėjo keletą gerų progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Harry Kane‘as tik antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Benjaminui Šeško pirmuoju bandymu išlyginti rezultato nepavyko.
2024-02-24

„Bundesliga“ lyderiai pasiekė dramatišką pergalę

„Bundesliga“ pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“ komanda. Xabi Alonso auklėtiniai rungtynėse su „RB Leipzig“ du kartus buvo priversti vytis savo varžovus, o jau per pridėtą laiką išplėšė pergalę 3:2. Po šio triumfo jie dar labiau įtvirtino savo pirmąją poziciją lygoje. Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Nathanas Tella, Jonathanas Tahas ir Piero Hincapie. Tuo tarpu „RB Leipzig“ į priekį buvo išvedę Xavi Simonso ir Loiso Opendos smūgiai.
2024-01-20

„Manchester City“ grupių etapą Čempionų lygoje baigė be klaidų

Čempionų lygoje baigėsi G grupės kovos. Tobulą pasirodymą Čempionų lygos grupių etape užbaigė „Manchester City“. Pagrindiniams žaidėjams progą pailsėti davę Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 3:2 nugalėjo „Crvena Zvezda“. Į priekį šiose rungtynėse „City“ išvedė pagrindinėje komandoje debiutavęs Micah Hamltonas. Jau antrajame kėlinyje pranašumą padidino savo debiutinį įvartį Mančesterio klube pelnęs Oscaras Bobbas.
2023-12-13

UEFA Čempionų lygos starte – lygiosios Milane ir „Leipzig“ pergalė

Antradienio vakarą dvejomis rungtynėms oficialiai startavo 2023/2024 m. UEFA Čempionų lygos sezonas. F grupėje įvyko intriguojanti dvikova Milane tarp vietos „Milan“ ir „Newcastle Utd“. Visgi ažiotažą prieš rungtynės kėlusioje akistatoje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai 0:0. Pirmajame kėlinyje svečiai susikūrė kelis gerus šansus pasižymėti, bet Olivier Giroud smūgiai tikslo nepasiekė.
2023-09-19

Kane'as debiutavo „Bayern“ gretose, bet Supertaurę iškovojo „RB Leipzig“

Šeštadienį pirmojo trofėjaus šiame sezone nepavyko iškovoti Miuncheno „Bayern“ ekipai, kuri DFL Supertaurės rungtynėse 0:3 pralaimėjo „RB Leipzig“ ekipai ir be šio trofėjaus liko pirmą kartą nuo 2019 m. „RB Leipzig“ ekipai tai buvo pirmasis DFL Supertaurės prizas komandos istorijoje. Šiose rungtynėse jau rungtyniavo naujausias „Bayern“ pirkinys – Harry Kane'as, kuris aikštelėje pasirodė 68-ą rungtynių minutę.
2023-08-13

Oficialu: „Liverpool“ gretas papildė Vengrijos rinktinės žvaigždė

„Liverpool“ sekmadienį oficialiai pranešė, jog ekipos gretas papildė antrasis šios vasaros pirkinys Dominikas Szoboszlai, už kurį sumokėjo „RB Leipzig“ klubui 60 mln. svarų sterlingų. 22-ejų metų futbolininkas su Anglijos klubu pasirašė penkerių metų trukmės kontraktą, galiosiantį iki 2028-ųjų metų vasaros. „Mėgavausi paskutinėmis keliomis dienomis, nekantrauju visus geriau pažinti. Paskutinės trys ar keturios dienos prailgo, lengva nebuvo.
2023-07-02

„RB Leipzig“ antrus metus iš eilės triumfavo Vokietijos taurėje

Šeštadienį „DFB Pokal“ taurės finale triumfavo „RB Leipzig“ ekipa, kuri 2:0 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus ir apgynė praėjusiais metais iškovotą čempionų titulą.
2023-06-04

Kova dėl „Bundesliga“ titulo tęsiasi: „Bayern“ namuose turėjo pripažinti „RB Leipzig“ pranašumą

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „RB Leipzig“ futbolininkų pranašumą. Thomas Mulleris 18-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Janis Blaswichas meistriškai atrėmė kamuolį. Serge‘as Gnabry 25-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Christopheris Nkunku 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Yannas Sommeris apgynė vartus.
2023-05-20

Rekordus gerinantis Haalandas atskleidė, kaip jautėsi po penkių taiklių įvarčių

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje Erlingas Haalandas pelnė 5 įvarčius, o jo atstovaujama „Manchester City“ net 7:0 sutriuškino „RB Leipzig“ ekipą bei žengė į kitą etapą. E. Haaaldnas šiose rungtynėse pagerino ir „Man City“ komandos per vieną sezoną pelnytų įvarčių rekordą. 22-ejų metų futbolininkas šį sezoną visose varžybose įmušė 39 įvarčius bei pagerino 1928/29 m. sezone Tommy Johnsono pelnytų 38 įvarčių rekordą. „Mano galvoje – rūkas.
2023-03-15

„Bayern“ toliau barsto taškus Vokietijos pirmenybėse

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp namie žaidusių Miuncheno „Bayern“ ir „Stuttgart“ baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0). Tai jau trečios Vokietijos čempionų lygiosios iš eilės vietinėse pirmenybėse. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo „Bayern“, kurie po Mathysas Telas smūgio 36-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0. Rezultatą svečiai išlygino 56-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Chrisas Fuhrichas.