Šeštadienį pirmojo trofėjaus šiame sezone nepavyko iškovoti Miuncheno „Bayern“ ekipai, kuri DFL Supertaurės rungtynėse 0:3 pralaimėjo „RB Leipzig“ ekipai ir be šio trofėjaus liko pirmą kartą nuo 2019 m.

„RB Leipzig“ ekipai tai buvo pirmasis DFL Supertaurės prizas komandos istorijoje.

Šiose rungtynėse jau rungtyniavo naujausias „Bayern“ pirkinys – Harry Kane'as, kuris aikštelėje pasirodė 68-ą rungtynių minutę.

„RB Leipzig“ komandoje nuostabiai pasirodė „hat-tricką“ pelnęs Dani Olmo, kuris pasižymėjo 3 ir 44 minutėmis, o 68-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį.

2023 m. DFL Supertaurė yra 13-osios rungtynės tarp 2022/23 m. sezono Vokietijos „Bundesliga“ nugalėtojų bei 2022/23 m. sezono DFB-Pokal taurės laimėtojų.

„Bayern“ ir „RB Leipzig“ DFL Supertaurės finale rungtyniavo ir praėjusiame sezone, o tada „Bayern“ pergalę šventė rezultatu 5:3.