strasbourg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „strasbourg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „strasbourg“.

Neymaras už vaidybą buvo išvarytas iš aikštės, o PSG klubas išplėšė pergalę prieš „Strasbourg“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse 2:1 įveikė „Strasbourg“ futbolininkus. Marquinhosas 14-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė PSG į priekį 1:0. Kylianas Mbappe 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Matzas Selsas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2022-12-29

Čempionų titulą užsitikrinę PSG paskutinėmis minutėmis išleido pergalę iš rankų

Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynės tarp Paryžiaus „Saint – Germain“ ir „Strasbourg“ komandų baigėsi lygiosiomis 3:3. Kevinas Gameiro jau 2-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Strasbourg“ ekipą į priekį 1:0. Kylianas Mbappe 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Achrafas Hakimi 64-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą PSG ekipos naudai 2:1. K.Mbappe 68-ąją minutę...
2022-04-29

Po fanų konflikto su policija – baudos Prancūzijos futbolo klubams

Šeštadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse „Lens“ klubas namuose 1:0 nugalėjo principinį varžovą „Lille“, o mačas net pusvalandžiui buvo sustabdytas dėl kilusių neramumų. „Lens“ sirgaliai šiose rungtynėse nusprendė pamokyti varžovų sirgalius. Nors abi grupuotes skyrė nemaža stadiono dalis, „Lens“ fanai, prasibrovę pro apsaugą, pasileido link tribūnos, kurioje sėdėjo „Lille“ fanai. Tuomet „Lens“ sirgalius pradėjo tramdyti policijos pareigūnai.
2021-09-20

„Neptūnas” atlaikė „Strasbourg” išbandymą ir šventė užtikrintą pergalę

Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas” FIBA Čempionų lygoje iškovojo svarbią pergalę ir savų žiūrovų akivaizdoje nugalėjo pajėgius svečius iš Prancūzijos – „Strasbourg” ekipą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 92:83 (23:25, 29:19, 19:15, 21:24). Tiesa, pranašumas galėjo būti ir didesnis, mat ketvirtojo kėlinio metu klaipėdiečiai skaičiavo net 18 taškų pranašumą.
2018-10-31

Klaipėdietis Arnas Butkevičius: į „Neptūno“ pasisakymus nereaguoju

Rimta Arno Butkevičiaus rankos trauma – praeityje. Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas į aikštę sugrįžo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače su Utenos „Juventus“, o sekmadienį gali išbėgti ant parketo rungtynėse su gimtosios Klaipėdos „Neptūnu“. Reabilitacija tęsiasi A. Butkevičiui sausio pabaigoje vykusiose Europos taurės turnyro rungtynėse su Turino „Fiat“ lūžo delnakaulis. Puolėjas bandė blokuoti metimą ir stipriai daužė ranką į lentą.
2018-03-16

Rimas Kurtinaitis – apie politiką, problemas ir pieną geriantį LaVarą

Rimas Kurtinaitis žodžių kišenėje niekada neieško. Šįkart vyriausiasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris kalbėjo ne tik apie artimiausią dvikovą su Klaipėdos „Neptūnu“, o ir kitų krepšinio klubų problemas, politiką, pieną geriantį LaVarą Ballą bei smurtą artimoje aplinkoje. – Treneri, su kokiomis nuotaikomis ruošiatės eilinėms Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynėms su „Neptūnu“? – Jos nėra eilinės.
2018-03-15

Prancūzijoje – šalies čempionų pergalė

Startavo Prancūzijos futbolo čempionato 29-asis turas. Jį pergale pradėjo titulą ginantis „Monaco“, svečiuose 3:1 (3:1) nugalėjęs „Strasbourg“. Monako komandai įvarčius pelnė Stevanas Jovetičius (5 minutė), Rony Lopesas (21 min.) ir Fabinho (41 min.). „Strasbourg“ rezultatą 19-ąją minutę buvo išlyginęs Stephane’as Bahokenas (19 min.). „Monaco“ (63 taškai) užima antrąją „Ligue 1“ poziciją, atsilikdamas nuo Paryžiaus „Saint-Germain“ (74 tšk.). „Strasbourg“ (31 tšk.) – 15-as.
2018-03-10

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.
2018-02-03

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Prancūzijoje – raudona kortelė Neymarui ir dramatiškas PSG žvaigždyno išsigelbėjimas

Prancūzijoje netoli pirmojo pralaimėjimo buvo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jis įmušė per pridėtą laiką ir svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Marselio „Olympique“. Šeimininkus 16-ąją minutę į priekį išvedė Luizas Gustavo. 33-ąją po Adrieno Rabiot perdavimo rezultatą išlygino Neymaras. „Olympique“ pergalę galėjo išplėšti Florianas Thauvinas. Jis įmušė 78-ąją minutę. Rungtynių nebaigė Neymaras. Brangiausias pasaulio futbolininkas 87-ąją minutę užsidirbo antrąją geltoną kortelę.