Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse 2:1 įveikė „Strasbourg“ futbolininkus.

Marquinhosas 14-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė PSG į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Matzas Selsas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Marquinhosas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo lygus 1:1.

K. Mbappe 54-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartus nepavyko.

Neymaras 62-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau brazilas už vaidybą gavo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir PSG futbolininkai liko rungtyniauti šiame susitikime dešimtyje.

Carlosas Soleris 75-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

K. Mbappe 96-ąją minutę sėkmingai realizavo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė PSG ekipai pergalę 2:1.