Anglijoje pergales šventė abu Mančesterio klubai

papildyta 20.39 val.

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Crysencio Summerville’as 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Jadono Sancho perdavimo sulaukęs Bruno Fernandesas 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

C.Summerville‘as 44-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.

Westonas McKennie 48-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Diogo Dalotas 63-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Marcusas Rashfordas 80-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Alejandro Garnacho 85-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ klubas namuose 3:1 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Rodri 4-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Jackas Grealishas 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Erlingas Haalandas 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Ilkay’us Gundoganas 39-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Riyadas Mahrezas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Ollie Watkinsas 61-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:3.