Antrą pergalę paeiliui NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (28/23), kuri rezultatu 119:107 (31:24, 34:23, 30:30, 23:30) užtikrintai įveikė Bruklino „Nets“ (20/30).

Kyrie Irvingas į Brukliną sugrįžo praėjus lygiai metams po to, kai jis buvo išmainytas į Dalasą ir šia proga surengė stulbinantį pasirodymą. Krepšininkas suvertė 36 taškus į savo buvusios komandos krepšį ir buvo pagrindinis vedlys į pergalę.

„Mavericks“ lyderis Luka Dončičius pelnė 35 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.

Dalaso komandos gynėjų tandemas buvo ypač svarbus antroje rungtynių pusėje, kai „Nets“ bandė išsiveržti į priekį, o šie atsakydami paeiliui pataikė kelis tolimus metimus.

„Nets“ komandai Mikalas Bridgesas pelnė 28 taškus, o Royce'as O'Nealas – 18.

Po vieno ketvirčio Dalasas pirmavo 31:24, o antrajame Irvingas pataikė pirmuosius keturis metimus, įskaitant du tritaškius, ir pelnė 10 taškų, nes persvara greitai pasiekė dviženklį skaičių. Iki pertraukos „Mavs“ pirmavo 65:47.

Šeimininkai likus maždaug penkioms minutėms sumažino 23 taškų deficitą iki 107:101, bet K. Irvingas pataikė du tritaškius iš eilės ir vėl išvedė komandą į priekį 113:101, o vėliau šeimininkams pasivyti nepavyko.

Ketvirtadienį „Mavericks“ vyks į Niujorką, kur susitiks su „Knicks“, o „Nets“ laukia Klivlando „Cavaliers“ iššūkis.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 36 (5 rez. perd.), Luka Dončičius 35 (18 atk. kam., 9 rez. perd.), Timas Hardaway jaunesnysis 14 (7 atk. kam.), Joshas Greenas 12.

„Nets“: Mikalas Bridgesas 28 (4 rez. perd.), Royce’as O’Nealas 18 (6 atk. kam.), Camas Thomas 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Wilsonas 10 (4 atk. kam.).