17
„Barcelona“ – „Chapecoense“ (nuotr. SCANPIX)

„Barcelona“ ekipa parodė galią, tačiau rungtynės su „Chapecoense“ ekipa buvo skirtos ne jėgų patikrinimui prieš sezoną. Katalonai prieš Brazilijos klubą žaidė, nes šis vis dar bando atsigauti po lėktuvo katastrofos.

17

Tačiau vieną dalyką „Barca“ išbandė: vietoje išvykusio Neymaro rungtyniavo Gerardas Deulofeu. Ispanijos klubas iškovojo pergalę net 5:0.

Beje, Neymaro pamaina tapęs G. Deulofeu pasižymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, kuriuos atliko dar pirmajame kėlinyje.

„Chapecoense“ buvo „Barcos“ svečiai „Camp Nou“ stadione. Praėjusį lapkritį Brazilijos klubas patyrė lėktuvo katastrofą, per ją žuvo 71 žmogus, įskaitant beveik visus komandos žaidėjus.

Trys išgyvenusieji Alanas Ruschelas, Jaksonas Follmanas ir Neto buvo svečiai Barselonoje, o A. Ruschelas žaidė pirmas 35 minutes, vėliau buvo pakeistas ir išlydėtas griausmingomis ovacijomis. Tai buvo emocionaliausia rungtynių akimirka.

Tai buvo rungtynės, kai futbolo fanai dar kartą įsitikino, jog žaidimas niekada nebus svarbesnis nei gyvybė ar mirtis. Net tada, kai komanda praranda antrą geriausią savo futbolininką.

„Neymaras dabar neberašys mūsų istorijos, o mes turime kalbėti apie ateitį“, – sakė „Barcelona“ klubo sporto direktorius Pepas Segura.