camp nou

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „camp nou“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „camp nou“.

Labdaros rungtynės: „Manchester City“ 99-ąją minutę išplėšė lygiąsias su „Barcelona“

Labdarai skirtingos rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3.  Julianas Alvarezas 21-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Pierre’as Emerickas Aubameyangas 29-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Frenkie de Jongas 66-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir p...
2022-08-25

Džiugi žinia futbolo aistruoliams: Anglijos ir Ispanijos futbolo milžinai kovos labdaros mače

Ispanijos ir Anglijos futbolo milžinai kovos labdaros mače. „Barcelona“ ir „Manchester City“ komandų dvikova vyks rugpjūčio 24 dieną Barselonos „Camp Nou“ stadione. Futbolo aistruoliai galės išvysti, kaip žaidžia ryškiausios žvaigždės – Robertas Lewandowskis, Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas, Ferranas Torresas, Erlingas Haalandas, Kevinas De Bruyne, Bernardo Silva. „Barcelona“ ir „Manchester City“ šiuo metu yra vieni stipriausių klubų pasaulyje.
2022-08-24

Keisis legendinio „Camp Nou“ pavadinimas: pasirašyta 300 mln. eurų vertės sutartis

Vėlų antradienio vakarą oficialiai buvo pranešta, kad „Barcelona“ namų stadionas nuo kito sezono vadinsis kiek kitaip. Pranešama, kad katalonų ekipa pasirašė sutartį su „Spotify“ bei bus keičiamas legendinio „Camp Nou“ stadiono pavadinimas. Atskleidžiama, kad sutartis, kurios vertė 300 mln.
2022-03-16

Di Maria įrašė savo vardą į Čempionų lygos istoriją

Angelis Di Maria pelnė du įvarčius, o jo atstovaujama Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa pirmose naujojo sezono Čempionų lygos rungtynėse 3 – 0 nugalėjo Madrido „Real“ komandą. 31-erių metų futbolininkas tapo vos trečiuoju žaidėju Čempionų lygos istorijoje, kuriam pavyko dubliu (14‘ ir 33‘) pasižymėti tiek prieš „Real“, tiek prieš „Barcelona“ komandas.
2019-09-19

Ispanija mini pirmąsias 16 gyvybių nusinešusių džihadistų atakų metines

Ispanijos karalius Felipe VI penktadienį vadovaus ceremonijai, per kurią bus pagerbtos prieš metus Barselonoje ir netoliese esančiame pajūrio kurorte džihadistų surengtų išpuolių, nusinešusių 16 gyvybių, aukos. 2017 metų rugpjūčio 17 dieną žymiausioje Barselonos La Ramblos gatvėje mikroautobusui įsirėžus į pėsčiųjų minią žuvo 14 žmonių, tarp jų du trejų ir septynerių metų amžiaus vaikai, o dar daugiau nei 100 buvo sužeisti.
2018-08-17

„Barcelona“ iškovojo trofėjų, „Bayern“ – triuškinamą pergalę

Kol Madrido „Atletico“ ir „Real“ futbolininkai aiškinosi santykius UEFA supertaurės rungtynėse Taline, „Barcelona“ iškovojo kitą trofėjų – Joano Gamperio taurę. Katalonijos komanda trečiadienį „Camp Nou“ stadione 3:0 (2:0) nugalėjo Buenos Airių „Boca Juniors“. 18-ąją minutę įmušė Malcomas, kuriam asistavo Lionelis Messi. 39-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė pats argentinietis. 67-ąją minutę paskutinį tašką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rafinha.
2018-08-15

Įspūdžiai iš Barselonos: šokas, liūdna diena ir verkiantis dangus

Mintyse UEFA Čempionų lygos taurę į viršų kėlę „Barcelona“ futbolininkai šokiravo ne tik save, o ir visą Kataloniją – išbarstė didžiulį pranašumą bei baigė pasirodymą turnyre. Sėkme tikėjo ne visi „Liūdna diena „Barcelona“ sirgaliams. Vakar buvo labai blogai“, – pasakojo neseniai į Kataloniją persikėlęs ilgametis TV3 sporto žurnalistas Tomas Ramanskas. Barselonos futbolininkai pirmajame Čempionų lygos ketvirtfinalio mače prieš savaitę namie 4:1 sutriuškino „Roma“ komandą.
2018-04-11

Ispanijoje – Isco dublis ir „Barca“ pergalė tuščiame stadione

Ispanijoje iš nesėkmingo namų ruožo išsikapstė šalies čempionas Madrido „Real“. Tuo metu „Barcelona“ futbolininkai iškovojo pergalę tuščiame „Camp Nou“ stadione. „Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Barselonos „Espanyol“. Madrido komandos pergalę lėmė Isco dublis. 25-erių saugas pasižymėjo 30 ir 71 minutėmis. Tai buvo pirmasis „Real“ laimėjimas namuose šio sezono Ispanijos lygoje.
2017-10-01

Emocingame mače – „Barcelona“ pergalė prieš lėktuvo katastrofą patyrusią „Chapecoense“

„Barcelona“ ekipa parodė galią, tačiau rungtynės su „Chapecoense“ ekipa buvo skirtos ne jėgų patikrinimui prieš sezoną. Katalonai prieš Brazilijos klubą žaidė, nes šis vis dar bando atsigauti po lėktuvo katastrofos. Tačiau vieną dalyką „Barca“ išbandė: vietoje išvykusio Neymaro rungtyniavo Gerardas Deulofeu. Ispanijos klubas iškovojo pergalę net 5:0. Beje, Neymaro pamaina tapęs G. Deulofeu pasižymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, kuriuos atliko dar pirmajame kėlinyje.
2017-08-08

„Real“ ir „Barca“ tradiciškai šventė rezultatyvias pergales

Trečiadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje rezultatyvias pergales iškovojo pirmenybių favoritės ir lyderės – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. „Real“ svečiuose 4:2 (3:2) nugalėjo „Leganes“. „Karališkasis“ klubas rungtynes pradėjo trimis įvarčiais. 15-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, 18-ąją ir 23-ąją – Alvaro Morata. Šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais – 32-ąją minutę įmušė Gabrielis, 34-ąją – Luciano.