Jonas Valančiūnas baigė savo NBA sezoną. Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ir ketvirtosiose serijos rungtynėse namuose 89:97 (21:21, 22:23, 28:26, 18:27) nusileido Oklahomos „Thunder“ klubui.

„Pelicans“ pralaimėjo seriją iki keturių pergalių 0-4, o „Thunder“ pirmą kartą per beveik dešimtmetį prasibrovė į Vakarų konferencijos pusfinalį.

JV paskutiniame sezono susitikime per 26 minutes įmetė 19 taškų (6/14 dvit., 0/1 trit., 7/8 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, padarė tris klaidas ir keturiskart prasižengė.

Rungtynėse atkakli kova vyko beveik viso mačo metu. Nors po J.Valančiūno dvitaškio „Pelicans“ pirmavo 80:75, tačiau tada per mažiau nei dvi minutes „Thunder“ pelnė 8 taškus be atsako ir jau jie buvo priekyje 83:80.

„Thunder“ tada perėmė iniciatyvą ir išliko priekyje. Pailsėjęs ir ant parketo sugrįžęs JV ketvirtojo kėlinio antroje pusėje dar pasižymėjo dvitaškiu, bet varžovai jau pirmavo 92:80 ir galiausiai vėliau pergalę įtvirtino.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Jalenas Williamsas iir Shai'us Gilgeousas-Alexanderis, surinkę po 24 taškus.

„Pelicans“ gretose už JV rezultatyviau žaidė tik CJ McCollumas, pelnęs 20 taškų.

„Pelicans“: CJ McCollumas 20 (7/9 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 19 (6/14 dvit., 13 atk. kam.), Naji Marshallas 16 (4/7 trit.), Herbertas Jonesas 11 (3/8 dvit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Brandonas Ingramas 8 (2/11 dvit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey Murphy 7 (1/7 trit., 11 atk. kam., 4 kld.), Larry Nance 6.

„Thunder“: Jalenas Williamsas (7/11 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Shai 'usGilgeous-Alexanderis (7/17 dvit., 1/4 trit., 10 atk. kam.) po 24, Chetas Holmgrenas (4/5 dvit., 1/7 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Joshas Giddey (4/6 trit.) po 14, Luguentzas Dortas 11 (2/5 trit., 8 atk. kam.), Aaronas Wigginsas 5.