Pergalę prieš NBA Vakarų konferencijos lyderius iškovojo Dalaso „Mavericks“ (22/15). Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo vedama komanda rezultatu 115:108 (30:29, 30:27, 31:26, 24:26) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (25/10).

K. Irvingas rungtynėse pelnė 35 taškus,  iš jų – 6 iš 8 tritaškių, taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. L. Dončičius pridėjo dar 34 taškus, 6 atkovotus kamuolius bei 8 rezultatyvius perdavimus.

K. Irvingo tritaškis išlygino rezultatą 106:106, likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos. Tada jis perėmė kamuolį iš Rudy Goberto ir dar kartą pataikė tritaškį iš dešiniojo kampo, likus žaisti 2 min.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje K. Irvingas pataikė tritaškį ir išvedė „Mavericks“ į priekį 96:87, tačiau per kitas šešias minutes vilkai surengė 19:4 seriją ir likus kiek mažiau nei 4 min. įgijo šešių taškų pranašumą.

Visgi Dwighto Powello ir K. Irvingo pastangomis „Mavs“ vėl išsiveržė į priekį ir laimėjo susitikimą.

Anthony Edwardsas buvo rezultatyviausias „Timberwolves“ žaidėjas, pelnęs 36 taškus. Minesota buvo laimėjusi pirmuosius du šio sezono komandų tarpusavio susitikimus.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 35 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Luka Dončičius 34 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Derrickas Jonesas jaunesnysis 12 (10 atk. kam.), Timas Hardaway jaunesnysis 12 (4 atk. kam.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 36 (10 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 24 (7 atk. kam.), Nazas Reidas 15 (9 atk. kam.), Rudy Gobertas 9 (17 atk. kam.), Mike’as Conley 9 (7 rez. perd.).