Apmaudžią nesėkmę patyrė Sakramento „Kings“ (29/20) klubas, kuris nusileido šio sezono NBA autsaideriams Detroito „Pistons“ (6/43). Namų arenoje Domanto Sabonio atstovaujamas klubas pripažino varžovų pranašumą rezultatu 120:133 (36:31, 27:39, 36:27, 21:36).

D. Sabonis arenos šeimininkų gretose buvo rezultatyviausias žaidėjas. Lietuvis aikštelėje praleido daugiau nei 40 minučių, per kurias pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jau 10-ąją minutę varžovo metimą blokavęs D. Sabonis rungtynėse pasiekė ir simbolinę ribą – šis blokas buvo jau 250-as jo karjeroje.

Laimėtojų pusėje nesustabdomas buvo Jadenas Ivey, kuris pelnė 37 taškus (8/16 dvit., 5/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame ir antrajame kėliniuose savo pranašumą arenos šeimininkai bandė išlaikyti, tačiau prieš ilgąją pertrauką „Pistons“ pradėjo veržtis į priekį ir susikūrė 7 taškų persvarą (63:70).

Trečiame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo išaugęs net iki 15 taškų (72:87).

Likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos „Kings“ dar atsilikinėjo (94:95), tačiau situaciją pakeitė penki D. Sabonio taškai iš eilės. Prieš lemiamą kėlinį Sakramento krepšininkai pranašumą jau turėjo savo pusėje (99:97).

Ketvirtąjį kėlinį taip pat atidarė lietuvio dvitaškis, kuris bandė dar labiau atitolinti savo komandą nuo „Pistons“ (101:97).

Visgi Detroito krepšininkai pasiduoti neketino, o J. Ivey tritaškis vėl persvėrė rezultatą svečių pusėn (108:105). Likusį rungtynių laiką „Kings“ bandė vytis, tačiau Detroito ekipa sėkmingai palaikė atstumą ir likus mažiau nei minutei turėjo dviženklį pranašumą, kuris išliko iki mačo pabaigos (120:133).

Primename, kad „Pistons“ šį sezoną yra prasčiausia visos lygos komanda ir buvo užfiksavusi NBA antirekordą, kai pralaimėjo net 27 kartus iš eilės.

„Kings“: Domantas Sabonis 30 (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud., 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 23 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), Trey Lylesas 19, Kevinas Huerteris 16, De’Aaronas Foxas 12 (7 rez. perd.).

„Pistons“: Jadenas Ivey 37 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Alecas Burksas 25 (7 atk. kam.), Jalenas Durenas 20 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Sasseris 18 (4 rez. perd.), Ausaras Thompsonas 12 (6 atk. kam.).