Pergalę Eurolygos 28-ajame ture pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ (17/10). Mariaus Grigonio atstovaujama ekipa rezultatu 85:67 (20:18, 18:19, 21:14, 26:17) įveikė Vilerbano ASVEL (6/21) ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės.

M. Grigonis nugalėtojams per daugiau nei 28 minutes surinko 14 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit.), 7 atkovotus kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą. Taip pat 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.

7 atkovoti kamuoliai buvo ir pakartotas lietuvio rekordas Eurolygoje. Prieš tai tiek pat atšokusių kamuolių jis sugriebė 2019 m. lapkritį, kai dar žaidė Kauno „Žalgirio“ gretose.

Esminį pranašumą PAO susikrovė trečiajame kėlinyje, kuomet spurtavo 21:12 ir po M. Grigonio tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą (59:48).

Likus 6,5 minutės ASVEL su Nando De Colo pagalba sumažino skirtumą iki 7 taškų (57:64), tačiau Atėnų krepšininkai atsakė spurtu 7:0 ir po Mathiaso Lessorto 4 taškų paeiliui likus 4 minutėms iki mačo pabaigos įgijo 14 taškų persvarą (71:57).

Likęs laikus tapo formalumu: Atėnų ekipa išsaugojo pranašumą ir nužygiavo į pergalę (85:67).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jerianas Grantas, kuris per 30 minučių surinko 21 tašką (4/5 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

Pralaimėjusių pusėje geriausiai pasižymėjo N. De Colo su 15 taškų.

„Panathinaikos“: Jerianas Grantas 21 (4/5 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), Mathiasas Lessortas 17, Kostas Sloukas (8 rez. perd.) ir Marius Grigonis (7 atk. kam.) po 14, Kendrickas Nunnas 10, Juancho Hernangomezas ir Konstatintos Mitoglou (1/6 dvit., 7 atk. kam.) po 3.

ASVEL: Nando De Colo 15 (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Joffrey Lauvergne'as 11, Noamas Yaacovas 10, Youssoupha Fallas 8, Deshaunas Thomasas 7, Mbaye Ndiaye 6.