Netikėtą pergalę NBA pasiekė lygos autsaiderė Detroito „Pistons“ (6/40). Rezultatu 120:104 (24:31, 46:30, 30:25, 20:18) jie nutraukė Oklahomos „Thunder“ (32/14) penkių pergalių seriją.

Jalenas Durenas pelnė 22 taškus ir atkovojo 21 kamuolį. Tai buvo pirmosios „Pistons“ rungtynės, kai surenkama bent 20 taškų ir bent 20 atkovotų kamuolių nuo Andre Drummondo laikų 2020 m. sausio 31 d.

Jadenas Ivey pridėjo 19 taškų „Pistons“ komandai, kuri žaidė be rezultatyviausio žaidėjo Cade'o Cunninghamo, kuris buvo išbrauktas vėlai, komandai vadinant tai „traumų valdymu“. C. Cunninghamas šeštadienį grįžo po kelio traumos.

Shai Gilgeousas-Alexanderis „Thunder“ komandai pelnė 31 tašką, Jalenas Williamsas pridėjo 20 taškų.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Detroitas pirmavo 81:67, bet Sh. Gilgeousas-Alexanderis pelnė septynis taškus. Prieš tai, kai J. Ivey pataikė dvitaškį ir pradėjo seriją 10:0, „Thunder“ priartėjo iki 90:86.

Ketvirtajame kėlinyje „Pistons“ pirmavo 100:87 ir svarbiausiais momentais vis pataikydavo tritaškius. Pergalė 16 taškų skirtumu prilygsta didžiausiai pergalei itin prasto sezono metu.

Per pirmąją rungtynių pusę „Thunder“ pataikė 56,5 proc. metimų, bet per pertrauką vis tiek atsiliko 70:61.

„Thunder“ pirmadienį priims Minesotos „Timberwolves“, o „Pistons“ trečiadienį susitiks su Klivlando „Cavaliers“.

„Pistons“: Jalenas Durenas 22 (21 atk. kam., 6 rez. perd.), Jadenas Ivey 19 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 3/7 tritaškių), Bojanas Bogdanovičius 17 (1/5 tritaškių), Marcusas Sasseris 12 (4 rez. perd.), Isaiah Stewartas 11, Alecas Burksas 10 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Ausaras Thompsonas ir Monte Morrisas po 9.

„Thunder“: Shai’us Gilgeousas-Alexanderis 31 (5 atk. kam.), Jalenas Williamsas 20, Joshas Giddey 12 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 9 (12 atk. kam., 1/5 tritaškių).