Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 2 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus.

Kiefferis Moore‘as 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bournemouth“ ekipą į priekį 1:0.

Benas Daviesas 49-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

K.Moore‘as antrojo kėlinio pradžioje dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Ryanas Sessegnonas 57-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

B.Daviesas 73-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Rodrigo Bentancuris 92-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė „Tottenham“ ekipai dramatišką pergalę 3:2.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Chelsea“ komanda 1 – 4 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą.

Leandro Trossardas jau 5-ąją minutę suklaidinęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Brighton“ į priekį 1:0.

Rubenas Loftusas-Cheekas 14-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Conoras Gallagheris 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Robertas Sanchezas meistriškai atrėmė kamuolį.

Trevohas Chalobah pirmojo kėlinio pabaigoje taip pat nukreipė kamuolį į savus vartus ir rungtynių rezultatas tapo jau 3:0.

Kai Havertzas 48-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:3.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 69-ąją minute atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau R.Sanchezas apgynė vartus.

Pascalis Grossas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę rezultatu 4:1.