bournemouth

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bournemouth“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bournemouth“.

Du kartus atsilikinėjęs „Manchester United" galiausiai išsikapstė

Anglijos „Premier" lygos rungtynės tarp „Bournemouth" ir „Manchester United" komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Dominicas Solanke jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs varžovo klaida išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas sužaidus pusvalandį tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Justinas Kluivertas greitai vėl persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai pasinaudojęs silpna varžovų gynyba 2:1. B.Fernandesas antrajame kėlinyje sėkmin...
2024-04-14

„Man City“ pasiekė pergalę minimaliu rezultatu prieš „Bournemouth“

Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse „Manchester City“ klubas minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus. „Man City“ pirmajame kėlinyje puikiai žaidė puolime, kūrė vieną progą po kitos, o tai netrukus davė rezultatų.
2024-02-24

„Liverpool“ vietinėje lygoje sutriuškino „Bournemouth“

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Alexis Mac Allisteris 20-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Neto problemų nesukėlė. Luisas Diazas 35-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Neto dar kartą apgynė savo saugomus vartus.
2024-01-21

„Premier“ lyga: dešimtyje likęs „Liverpool“ vis tiek nugalėjo, o „Man United“ įklimpo į duobę

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ komandą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 3-ią minutę įvartį pelnė Antoine‘as Semenyo, tačiau jau 27-ą minutę Luisas Diazas rezultatą išlygino. Persvarą šeimininkai įgijo 36-ą minutę, kai pasižymėjo Mohamedas Salah. Nors 58-ą minutę Alexis Macas Allisteris gavo raudoną kortelę, tačiau jau 62-ą minutę skirtumą padvigubino Diogo Jota.
2023-08-19

„Bournemouth“ pakeitė trenerį: prisiviliojo strategą iš Ispanijos klubo

Pirmadienį „Bournemouth“ netikėtai atleido Gary O‘Neilą bei netrukus paskelbė, kad iš Ispanijos klubo „Rayo Vallecano“ prisiviliojo strategą Andoni Iraola. A.Iraola sutartis su „Rayo Vallecano“ baigėsi šį sezoną, o su klubu jis „La Liga“ pirmenybėse užėmė 11-ą vietą. 40-metis strategas „Rayo Vallecano“ į Ispanijos aukščiausią lygą atvedė 2020/21 m. sezone, o kitais metais nužygiavo iki pat „Copa del Rey“ pusfinalio.
2023-06-19

Premier lygoje – „Chelsea“ ir „Tottenham" pralaimėjimai

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą. Evano Fergusono 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Conoras Gallagheris 13-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Kaoru Mitoma 26-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-04-15

Po skambios pergalės „Liverpool“ Anglijoje krito prieš autsaiderius

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Bournemouth“ futbolininkų pranašumą. Svečiai pirmieji mače pelnė įvartį, kai Cody Gakpo 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2023-03-11

„Man United" klubas „Premier" lygoje iškovojo triuškinamą pergalę

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Casemiro 23-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Luke’as Shaw 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. Jaidonas Anthony 59-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-01-04

„Premier“ lygoje – užtikrinta „Chelsea“ klubo pergalė

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukęs Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus.
2022-12-27

„Premier“ lyga: „Chelsea“ krito prieš „Brighton“, „Tottenham“ stebuklingai išsigelbėjo

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 2 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus. Kiefferis Moore‘as 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bournemouth“ ekipą į priekį 1:0. Benas Daviesas 49-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.