Londono „Chelsea“ klubas sekmadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svečiuose 0 – 3 turėjo pripažinti „Leeds United“ futbolininkų pranašumą.

Raheemas Sterlingas jau susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

„Mėlynųjų“ vartų sargas Edouardas Mendy 33-ąją minutę bandydamas suklaidinti varžovą prarado kamuolį, o jį perėmęs Brendenas Aaronsonas pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0. Pastarasis tapo pirmuoju amerikiečiu futbolininku, pasižymėjusiu „Premier“ lygoje vadovaujant komandai amerikiečiui.

Rodrigo 37-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Jackas Harrisonas 69-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir šių rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Kalidou Koulibaly 85-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir „mėlynieji“ liko rungtyniauti dešimtyje.