„Premier“ lygoje – užtikrinta „Chelsea“ klubo pergalė

traumą vėl gavo Jamesas

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukęs Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus.

Puolėjas Kai Havertzas 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Neilgai tukus Masonas Mountas 24-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

„Chelsea“ puolėjas Christianas Pulisičius 44-ąją minutę tiksliai  nukreipė kamuolį į vartus ir pelnė trečiąjį komanos įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė.

Po pertraukos įvarčių pelnyta nebuvo, šeimininkai gana užtikrintai kontroliavo žaidimą ir įsirašė tris taškus.

Vis dėlto pergalę apkartino Reece’o Jameso trauma. Nuo spalio dėl kelio traumos nežaidęs krašto gynėjas šiame mače skaudžiai krito ir vėl buvo priverstas palikti aikštę antro kėlinio pradžioje.

„Chelsea“ po 15 sužaistų rungtynių turi surinkęs 24 taškus ir rikiuojasi aštuntoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Bournemouth“ su 16 taškų žengia keturioliktas.