Pasaulio moterų futbolo čempionate paaiškėjo antroji finalo dalyvė. Ja tapo Anglijos rinktinė, kuri pusfinalyje 3:1 (1:0) palaužė šeimininkę Australiją.

Pirmąjį rungtynių įvartį 36-ąją minutę pelnė anglė Ella Ann Toone. Po pertraukos australės išlygino rezultatą, kai gražiu tolimu smūgiu 61-ąją minutę pasižymėjo puolėja Samantha Kerr.

Vis dėlto anglės greitia surado atsakymų ir 71-ąją minutę po Lauren Hemp įvarčio vėl išsisveržė į priekį. Galiausiai pergalę anglėms įtvirtino Alessia Russo, pelniusi įvartį 86-ąją minutę.

Anglijos rinktinės finale laukia ispanės, kurios vakar pusfinalyje 2:1 pranoko švedes.

Pasaulio moterų futbolo čempionato finalas numatytas sekmadienį.