Pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (12-8) klubą, kuriam vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai namuose 91:76 (19:31, 24:17, 25:16, 23:12) susitvarkė su Belgrado „Partizan“ (10-10) krepšininkais.

Pastarieji jau patyrė ketvirtą pralaimėjimą per paskutinius penkis mačus turnyre. Tuo tarpu Stambulo komanda šventė jau šeštą pergalę per septynis pastaruosius žaistus susitikimus Eurolygoje.

Aikštės šeimininkai slogiai pradėjo rungtynes ir turėjo rimtų problemų gynyboje. Jau pirmajame kėlinyje svečiai atsiplėšė net 13 taškų skirtumu (16:29). Antrojo ketvirčio pradžioje atstumas išaugo iki 17 taškų (19:36). Po tokio smūgio turkai atsitiesė ir ėmė mažinti atsilikimą.

Dar prieš didžiąją pertrauką jis sumenko iki vos 4 taškų (43:47). Trečiajame kėlinyje galiausiai Turkijos ekipa persvėrė rezultatą savo naudai (66:62).

Ketvirtajame kėlinyje sėkminga atkarpa buvo pratęsta iki 16-0 ir tai tapo raktu į pergalę (82:64). Po tokio šoko Serbijos klubas jau nepakilo kovai ir atidavė pergalę aikštės šeimininkams – 91:76. Nugalėtojai pataikė net 52 proc. tritaškių (14/27).

„Fenerbahče“: Tyleris Dorsey 24 (3/6 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.), Marko Guduričius 15, Nathanas Sestina 14 (4/5 trit.), Nigelas Hayesas-Davisas 12 (7 atk. kam.), Nickas Calathesas 9 (7 rez. perd.).

„Partizan“: Kevinas Punteris 18 (5/13 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), Jamesas Nunnally 14, Bruno Caboclo 13 (3/4 trit.), Jaleenas Smithas 11 (1/6 trit.), Frankas Kaminsky 7.