Po didžiosios pertraukos žaidimą pagerinusios ir įspūdingą lemiamą mačo kėlinį sužaidusios Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ krepšininkės iškovojo trečiąją vietą Baltijos moterų krepšinio lygos turnyre („Biosil-WBBL“), kai 58:48 (10:17, 11:13, 14:10, 23:8) palaužė Vilniaus „Kibirkštį“.

„Kibirkštis“ rungtynes pradėjo geriau ir pirmavo 5:0, bet klaipėdietės netrukus surengė mni spurtą ir jau jos buvo priekyje  6:5.

Visgi vilnietės netrukus atsakė tuo pačiu ir vėl pirmavo 11:6, o po pirmojo kėlinio jų persvara siekė 7 taškus (17:10).

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos labai strigo puolime. Visgi geriau žaidusi „Kibirkštis“ visada išliko priekyje ir komandos ilsėtis išėjo vilnietėms pirmaujant 30:21.

Bet po pertraukos „Neptūnas-Amberton“ krepšininkės visiškai pabudo ir galiausiai ėmė gerinti žaidimą. Jos po truputį artėjo prie varžovių (28:34).

O vėliau dar labiau priartėjo ir ne tik išlygino rezultatą, bet ketvirtojo kėlinio viduryje jau pirmavo 43:41.

Aikštėje vyko labai atkakli ir įdomi kova, abiejoms komandoms atsirišo ir krepšys. Žaidimo bangą pagavusios klaipėdietės vienu metu jau pirmavo 54:48.

Nors vilnietės dar bandė susigrąžinti iniciatyvą, bet „Neptūnas-Amberton“ krepšininkės išlaikė pergalingą pranašumą ir šventė pergalę.

Klaipėdietės lemiamą mačo kėlinį laimėjo net 23:8.

„Neptūnas-Amberton“: Viktorija Balaban 17 (2/7 trit., 9/9 baud., 6 atk. kam.), Brigita Sinickaitė 12 (2/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Marina Solopova 8 (0/6 trit., 7 atk. kam.), Saulė Mikelionytė 7.

„Kibirkštis“: Eglė Zabotkaitė 10 (2/6 trit., 9 atk. kam., 3 blok.), Justina Miknaitė 9 (1/7 dvit., 4 kld.), Dalia Donskichytė 8 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 7.