NBA čempionė Los Andželo „Lakers“ buvo priversta verstis be Anthony Daviso ir atsidūrė ant prarajos krašto – Finikse neturėjo vilčių prieš „Suns“ ir pralaimėjo 85:115 (26:34, 10:32, 27:26, 22:23).

„Suns“ serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 3:2 ir yra per žingsnį nuo čempionų eliminavimo jau pirmame atkrintamųjų etape. Šeštosios serijos rungtynės vyks Los Andžele.

Šiame mače „Lakers“ komandai nepadėjo kirkšnies traumą praėjusiame susitikime patyręs A. Davisas. Be lyderio likus Los Andželo ekipa greitai kapituliavo varžovų arenoje.

Antrą kėlinį „Suns“ laimėjo net 32:10. Šį ketvirtį „Lakers“ pradėjo pramesdami 9 metimus ir iš žaidimo pasižymėjo tik sužaidus 8 minutes. Įpusėjus mačui „Suns“ traiškė varžovus 66:36.

„Lakers“ šiame mače iš žaidimo atakavo vos 34 proc. taiklumu.

Nepaisant užtikrintos pergalės dėl ko nerimauti turi ir „Suns“ – mačo dėl traumos nebaigė Chrisas Paulas. Jis trečio kėlinio viduryje susižeidė petį, kurio traumą patyrė dar pirmose serijos rungtynėse ir vėliau žaidė kęsdamas skausmą.

„Suns“: D. Bookeris 30, C. Payne’as 16, M. Bridgesas 13, C. Johnsonas 11.

„Lakers“: L. Jamesas 24 (6/10 trit.), K. Kuzma 15, T. Hortonas-Tuckeris 11 (11 atk. kam.).