Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (14/9) ketvirtadienio vakarą Belgrade 90:75 (18:21; 25:15; 19:23; 28:16) patyrė pralaimėjimą prieš Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus (13/10).

Tel Avivo ekipą į pergalę rungtynėse vedė Wade'as Baldwinas, kuris surinko 22 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu lietuvio atstovaujamame klube rezultatyviausiai pasirodė Panagiotisas Kalaitzakis, kurio sąskaitoje – 17 taškų ir 3 atkovoti kamuoliai.

M. Grigonis šiose rungtynėse buvo gana blankus, tačiau pasižymėjo 5 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Kova buvo atkakli nuo pat susitikimo pradžios ir tik Ioannio Papapetrou metimas leido „Panathinaikos“ įgyti 3 taškų pranašumą po pirmojo kėlinio – 21:18. Skirtumas po truputį augo (28:23), kol Tamiras Blattas ir Wade‘as Baldwinas neėmė jo naikinti – 29:31. Galiausiai rezultatą persvėrė Johno DiBartolomeo baudos (36:35) ir kėlinį šeimininkai baigė pozityviau – 43:36.

Po didžiosios pertraukos skirtumas tapo dviženklis (46:36) ir ėmė augti dar labiau – 52:40. Jerianas Grantas bei Panagiotis Kalaitzakis ėmė jį mažinti, o po Mariaus Grigonio pirmojo dvitaškio ekipas skyrė 3 taškai – 52:55. Toks skirtumas liko ir po trečio ketvirčio.

Prieš tai šešis tritaškius prametęs lietuvis pataikė labai svarbų metimą (62:64), bet PAO bandymus artėti labiau malšino Wade‘as Baldwinas ir Joshas Nebo – 68:62. Apie save priminė P.Kalaitzakis, žaidęs karjeros mačą Eurolygoje, vis tik „Maccabi“ liko priekyje – 72:66.

Lietuvoje žaidęs graikas buvo netikėtas šviesulys PAO gretose, tačiau jo neužteko – „Maccabi“ pergalės nepaleido.

„Panathinaikos“: Panagiotis Kalaitzakis 17 (3/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Jerianas Grantas (5 rez. perd.), Kendrickas Nunnas (3/10 dvit.) ir Kostas Mitoglou (8 atk. kam., 5 kld.) po 13, Kostas Antetokounmpo 8 (3 blk.), Marius Grigonis 5 (1/6 trit.).

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 22 (6/7 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud., 8 rez. perd., 33 n. b.), Lorenzo Brownas (7 rez. perd.), Joshas Nebo (12 atk. kam.) ir Bonzie Colsonas po 14, Jake'as Cohenas 9 (3/3 trit.), Tamiras Blattas 6.